Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nőt mennyire tud befolyáso...

Egy nőt mennyire tud befolyásolni a barátnője? Mondjuk van egy srác, aki szeretne veled összejönni (vagy éppenséggel te ővele), de ez a barátnő, aki a srácnak az ellensége, elmond pár fura, vagy rossz dolgot róla?

Figyelt kérdés
A nőknek ilyenkor általában változik az álláspontja?
2013. jún. 25. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szarkeverésben a legjobb barátnő jobb, mint a legfőbb ellenség
2013. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az adott lányon múlik, nem hiszek semmi ilyennek, a másikat én akarom megismerni, a pletyka az soha nem igaz és nem teljes, mindennek két oldala van, ez a lány korán és agyán múlik N
2013. jún. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nekem eleve fura, hogy valaki ilyen gonosz lenne... de pl engem nem igazán befolyásolna

L/16

2013. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eddig szerencses voltam ilyen teren mert nem volt olyan baratnom akinek a baratnoi ne utaltak volna.:Dde ha a csajnak bejossz nem nanyira erdekli
2013. jún. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenkiről lehet fura vagy rossz dolgokat mondani


el sem tudod képzelni milyen egyszerű valakinek rossz hírét kelteni és mennyire nehéz vagy lehetetlen védekezni ellene

2013. jún. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nézd meg ezt a fiút és értékeld át pontosan mit tudsz róla,a pletykáknak ne higgy mert nincs mindig igazságalapjuk és lehet hogy mellényúlsz! Szerintem ismerd meg alaposabban ezt a "srácot" mert lehet hogy a barátnőd csak meg akar védeni vagy esetleg valami hátsószándéka is lehet. Szóval ismerd meg és ha te úgy gondolod megfelelő lenne számodra mint társ akkor te dönts és ne hagyd magad befolyásolni! ;)
2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!