Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ennyire visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ennyire visszahúzódó vagyok lesz valaha "lelki társam"? 18l

Figyelt kérdés

Először is sajnálom, ha úgy véled sajnáltatni szeretném magam.

Egy kicsit azt is.

Illetve kíváncsiságból, és hasonlók.. :(

Azért is bocsi, ha hosszan sikerül megfogalmazni, a tulajdonképpen még én sem tudom mit.


Szerintem nem lesz, ezer indokom volna, hogy miért.

Nem tudok ismerkedni, nem merek stb...

Nem szeretek több emberrel lenni, tapasztalataim szerint olyankor mindannyian más maszkot húzunk.

Nem vagyok valami progresszív, kisebb dolgokat szeretek/szeretnék csak csinálni, ami mindenki szerint béna és unalmas.


És még írkálhatnám reggelig ezeket.


Egyébként nagyon sok dolog érdekel, amellett, hogy egyértelműen egy sötét idiótának tűnök.


Valamennyire érdekelnek a betegebb dolgok is, de nem olyan őrült szinten mint egyeseknél, csak szeretem őket. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni, csak filmekre vagy ilyesmi.


Szerintem ezt már senki nem olvassa, inkább nem is folytatom.


2019. jún. 17. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ebből semmit nem tudtam meg... de, azt megtudtam hogy visszahúzódó vagy.


Ha van hozzá kedved nyugodtan írd le nekem azt az ezer indokot, meg a betegebb dolgokat, már csak úgy kíváncsiságból is, hogy milyennek képzeljem el a személyiségedet. Nem kell azonnal, gyűjts össze a gondolataidat. Egy hét múlva is leírhatod, mintha egy naplót írnál.


Nem kötelező, csak úgy kértem...

2019. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Privátban írtam :)
2019. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved mesélj magadról egy kicsit, hogy miket szeretsz, stb.
2019. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is így voltam egész addig míg egy lány Facebookon rám nem írt egy mosolygós és egy pirulos smile . Nem volt ön bizalam ezért én is vissza húzódó voltam . Ha ismerkedni akarsz írj rá a kiszemeltedre és ha tetszel neki úgy is szépeket fog írni. Csak egy lökés kell hogy el tudj kezdeni ismerkedni 20/F
2019. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
13%
Tudom, hogy nagyon nehéz, én is hasonló helyzetben voltam. Engedd meg, hogy az én sportomból, az íjászatból hozzak egy példát. "Zárd ki a külvilágot, ne foglalkozz senkivel és semmivel, csak te létezel és a cél" - ez alatt azt értem, hogy jó tizenöt emelet magasból szarjál egy jó tocsogósat mindenki fejére aki a pofázik, és légy merész! Merj közeledni a "célodhoz" vagyis a kiszemeltedhez! Nagyon hasonlítunk egymásra, már csak a stílusodat tekintve. De megfogod találni az igazit. Én is megtaláltam. 15F
2019. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2019. jún. 17. 23:25
 7/12 A kérdező kommentje:

A képzelőerőm rendkívül erős, de azt nem gondoltam volna, hogy ez a fajta "életlenség" bárkit is vonz egy kicsit, főképp nem azt, hogy érdekel.

Köszönöm a sok ismerkedős levelet, viszont annyit pótlásként, az első indokomhoz, hogy nem is szeretnék. Az előtte lévő részből adódóan.

2019. jún. 17. 23:46
 8/12 anonim ***** válasza:
"Először is nagyon sajnálom ha úgy véled hogy sajnáltatni szeretném magamat." Beképzelt.
2019. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valószínű.

Ilyen csak akkor lehet, ha a te hangvételedben olvastad el csak azt az egy sort.

2019. jún. 18. 11:55
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Lánynál teljesen mind1, hogy milyen mentális problémáid vannak, nem az eszedért fognak szeretni, ettől nem kell félned.

Elég ha legalább közepesen nézel ki, más elvárás nincs a lányok felé.

2019. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!