Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok képtelen ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az első kérdésem amit írok, nem nevezném kétségbeesettnek a helyzetemet, de érdekelne a véleményetek. Alaphelyzet: nem bírok normális kapcsolatot létesíteni a szebbik nemmel:(

(nem távkapcsolat mert abból volt több is)

Külső: 190 cm felett vagyok, szőkésbarna haj, zöldesbarna szem.

Nem mondom, hogy modellnek való lennék de gnómnak sem érzem magam. Lehet az a baj hogy nincs tesóm, ezért kicsit zárkózott vagyok, éppen ezért nincs sok kedvem clubokba meg partykba menni ahol lehetne ismerkedni...

Mit tanácsoltok?

18 F



2019. jún. 19. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak klubokban meg partikban lehet ismerkedni. Ha félsz a lányoktól és totál reménytelennek érzed magad, akkor előtte igyál egy kis piát, az állítólag segít lelazulni.
2019. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de nem azt szeretném hogy azzal jöjjön össze akivé az alkohol tesz néhanapján🤔
2019. jún. 19. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell annyit inni, hogy berúgjál, mert az meg elég gáz. Úgyis tudod a korlátaidat. Mondjuk 4-5 sör után már biztos bátrabb vagy, de még józan. Aztán később már egy sör sem fog kelleni. Meg amúgy sem tudom, miért kell félni, nem harapnak. Tudnék adni tanácsokat, de a neten is találsz ilyen cikkeket.
2019. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nem az a baj, hogy nincs tesód. Nekem van 3, ebből 2-nek nagyon sok jó barátja, ismerőse van, a másik meg akárcsak én szintén nehezen ismerkedik, és zárkózott.
2019. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is próbálkozol te csak várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön
2019. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mostanában többet várok mint próbálkozom. De ez azért van mert eddig nem nagyon jött össze semmi távkapcsolatokon kívül és nem akarok mégegyszer így járni. Ezért kértem inkább tanácsot.
2019. jún. 19. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb az ha interneten létesítesz kapcsolatot ha élőben nem mersz lépni.

Vannak bulizos barátaid? Mert velük biztos jó kedvvel el tudnál menni bulikba ott meg kb alap h aki tetszik neked odamész hozza

18/l

2019. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az internetes ismerkedéssel nincs bajom az többször is sikerült, csak általában olyanokkal akik messze laktak tőlem😄

Vannak igen páran, nem vagyok az a nagy bulizós tipus az eddigi tapasztalataim alapján de lehet 1x kipróbálom...

2019. jún. 20. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!