Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok képtelen ismerked...

Miért vagyok képtelen ismerkedni? Hol lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Átlagos tucat kérdésnek tűnhet, de meg vagyok ijedve.

Idén kezdtem a gimit, új közeg, millió új arc, új srácok.

Eddig mindig a béna srácok estek belém, én pedig kedvesen a barátjuk maradtam.


Talán azt vártam a sulitól, hogy belépek az ajtón és rögtön lesz valakim.. nem tudom.


Akárkivel kezdek el beszélgetni, valahogy sose lesz több.


A barátnőim szerint szép vagyok, de persze, ez a sablon amit a barátnők mondanak.

Nem vasalom a hajam, gödör fürtökre lehetek büszke, amit millión dicsérnek. 'Ragyogó' szemeket birtoklok, azt hiszik műszempillám van. A körmömre műkörmöt hisznek.

Alacsony vagyok, jó az alakom. Szóval rendben vagyok. Azt hiszem.


Mégis... mintha taszítanám a pasikat...

Olyan rossz nézni, hogy körülöttem annyian boldogok, én pedig csak kallódok...


Mi lehet a probléma velem?


Sokat nevetnek rajtam, de nem vagyok az a bohóc típus, szeretek olvasni, szeretem a romantikus dolgokat, a horrort nem bírom, nem vagyok prűd, könnyűvérű sem, plázázni gyűlölök, nincs rajtam 6 tonna vakolat...


Szerintetek? Min változtassak? Mit tegyek?


(Volt már kapcsolatom, egy évig tartott, de aztán balul sült el egy harmadik fél miatt)



Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!

Egy kétségbeesett gimis lány.



2013. dec. 2. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a béna srác? Talán más lány a kezét összetenné olyan pasikért..
2013. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el hogy nincs pasid, és aztán majd lesz pasid :D


én pl leszarok mindent és mindenkit, ki mit gondol vagy mit ilyesmi, pedig gondolatolvasó vagyok :)

2013. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Pattanásos, olyan magas mint én, gyerekes.

Nem az álompasit keresem... nem George Clooney kell..

2013. dec. 2. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj de gyerek vagy még. Persze ezzel nincs gond 15 évesen.


Attól még, hogy jól nézel ki, nem leszel feltétlenül vonzóbb a srácoknak, max egy dugás erejéig. Ahhoz, hogy egy srácot megfogj hosszútávon valamivel, ahhoz ennél több kell. Sokkal.

2013. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, és már volt egy egy évig tartó kapcsolatod? Nem mondom,korán kezdted... Lekésni minden esetre semmiről nem fogsz,ha most nincs fiú az életedben.

És a legfontosabb: nehogy változtatni akarj a karaktereden, hogy vonzóbb legyél! Mindig légy hiteles, önmagad, csakúgy lehet igazi kapcsolatot kialakítani.


39n

2013. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!