Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan utaljak rá, hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, messengeren beszéltem is már vele. Mondhatni már barátok vagyunk. De én többet érzek iránta, mint barátság. Sok közös témánk, hobbink van. Hogyan utaljak rá, hogy tetszik nekem? Félek, hogy rosszul sül el.

2019. jún. 21. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd el beszélgetni, sétálni, jöjjön el veled xy helyre, ha van kedve...


De amúgy szerintem ezt a lépést inkább neki kéne megtenni, de hát Istenem...


Jobb ezt real-life megbeszélni. Szóval a lényeg, hogy ne meszindzsörön, az instállóban, meg ilyen virtuális helyeken.

2019. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!