Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni, mivel magányos vagyok és szeretnék egy barátnőt "felszedni", de sajnos semmi önbizalmam sincsen és családi viszályok miatt németországba kellett költöznöm pár nappal ezelőtt, ahol a nyelv és a környezet is idegen. Az szinte elképzelhetetlen lenne hogy egy idegen lányhoz oda menjek, akár csak ráköszönjek. Persze nem szexuális vágyak kielégítésére keresek pár hetes partnert, hanem hosszú távú kapcsolatot szeretnék de sajnos nem tudom ezt hogy tudnám kivitelezni. Eddigi életem során még senkim sem volt kapcsolat szempontjából. 13 évig a nagymamámmal éltem elég szűkös helyzetben, ami miatt a társaim kiközösítettek, nem volt lehetőségem divatosabban öltözködni, jobb fodrászhoz járni. Ezek után 2 évig anyukámmal éltem ahol depressziós voltam édesanyám miatt, ezért visszahúzódó lettem, nehezen nyíltam meg bárki felé, mondanom sem kell ez sem segített az önbizalomhiányomon. Mivel nem jöttem ki anyámmal, már csak apám maradt aki németországban lakik. Itt egyenlőre jobban érzem magam, de még mindig visszahúzódó vagyok az ősöm szerint. Nem tudom hogy milyen hatással lessz rám az iskola. Bocsánat az összeszedetlen fogalmazásomért, de nem teljesen az íráson jár az eszem jelenleg. Köszönöm a válaszokat előre is.

2019. jún. 26. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. Az idő majd megoldja ;) ha az Élet úgy döntött, hogy most nem lesz kapcsolatod, akkor majd később fogod megtalálni életed szerelmét. Addig keress barátokat, hogy ne legyél teljesen egyedül.
2019. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig vártam. De ha tovább kell várnom, hát legyen! :)
2019. jún. 27. 14:20
 3/5 anonim válasza:
ez a te harcod az élettel valaki elbukik valaki nyerni fog. Szeretném ha te nyernél a háborúd az élettel nehéz volt és sok vereséget szenvedtél tégy meg mindent szerezz pénzt; tanulj; dolgozz menj társaságba és ott barátokra/barátnőkre lelsz.
2019. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lelkesítő választ! Úgy legyen, ahogy írtad. :)
2019. júl. 4. 22:44
 5/5 anonim válasza:
Szívesen!! :)
2019. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!