Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon magányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy még vannak barátaim de elkerültek egyetemre és alig keresnek....újak meg nincsenek...

Kapcsolatom még nem volt akármennyire is próbálkoztam...

Mit tegyek ezellen? Lassan kifutok az időből már 19 vagyok....

F


2019. ápr. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az időből nem futsz ki. Egyébként meg kezdj el random beszélgetni valakivel akár neten akár élőben. Keress olyan embereket akikkel közös lehet az érdeklődési köröd
2019. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel (kivéve az egyetem), szóval érdekelnek a válaszok.
2019. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sajnos :( 19/f
2019. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj. Ez annyira nem jó.

Szerintem ti 3-an kezdjetek el beszélgetni. És már is itt vagytok egymasnak.

2019. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jönnék én is, jövő szerdán 19 leszek, beférek? közös téma már megvan...
2019. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!