Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igy lehet pasija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igy lehet pasija?

Figyelt kérdés

A lenyeg, hogy talalkoztunk futolag egy csajjal a multbol (ilyen egy ejszakas kaland + par beszelgetes) es hat nagyon megpillantottuk egymast. Nem is ez a lenyeg hanem rairtam es egesz jol, sot hosszan elbeszelgettunk.

A kerdesem az lenne, hogy szerintetek lehet pasija? Mert hat, igaz regebben, de azt hallottam jo baratnojetol, hogy eleg komoly kapcsolatban van, de mostnnaban neztem instagramos kepeit es nincs kozos kepuk es ugy emlekszem, hogy volt.

Vagy igy viselkedne barat mellett is egy olyan pasival akivel egyejszakas kapcsolata volt? (+1 randi, keves beszelgetes).

Szerintetek megprobalhatom ujra elhivni beulni valamire?



2019. jún. 28. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs veszítenivalód, hajrá.
2019. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hívd el valahova. Mit veszíthetsz?
2019. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
71%

Két kérdésem lenne.

-Mi a rák az a "nagyon megpillantás"? Nem beszélem a loárit és nincs cigim buszjegyre sem..

-Mi az az egyéjszakás kapcsolat? :D Megint csak nem beszélem a loárit.. valami vagy egyéjszakás vagy kapcsolat de a kettő üti egymást.

2019. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondolom erted mit akartam irni, ha nincs valasz a kerdesre akkor nem kerek belole.

Ha meg nem erted, ne valaszolj ra

2019. jún. 28. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben mindig Boccaccio mondását tartom szem előtt: Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.
2019. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar megtettem, es talalkozunk is, meg dumalunk is azota, igaz a fo okra meg nem kerdeztem ra, de majd talalkan, meg hat amugy nem hinnwm, hogy van neki, igy a beszelgetesek alapjan.
2019. jún. 30. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!