Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, sosem volt még barátom. Szinte az összes barátnőmnek van valakije, ők mondják hogy nem vagyok lemaradva semmiről, de én úgy érzem. Sosem tetszettem egy fiúnak sem. Nekem tetszettek fiúk, de ők észre sem vettek, én meg nem vagyok olyan személyiség hogy kezdeményezzek. Elég félénk vagyok, visszahúzódó, de ha valaki nyit felém, nem zárkózom el, meg tudok nyílni. Csak kezdeményezni nem merek.

Nem tartom magam csúnyának, de szépnek sem. 158 cm vagyok, 51 kg, mellem elég kicsi, de fenekem azért van. Hosszú sötét hajam van, ritkán sminkelek.


2019. jún. 29. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincsen veled

Én úgy élem az életem hogy miden okkal vagy ok miatt nem történik

Tehát az hogy most nincs barátod nem jelenti hogy nem is lesz

És őszintén szólva szerintem se vsgy lemaradva

Nekem se volt még barátom és igazából annyira nem is igénylem

Megtanultam magamra fordítani az időt és az energiáit

Mármint nem egoista vagyok vagy ilyesmi

De amíg mindenki a párjával van elfoglalva

Én addig a saját személyiségemen fejlődni való pontokkal foglalkozom vagy éppen kívülről magammal

Tudod ez most így nagyon felszínesen hangzik de nincs igy

Tanulok és fejlesztem magam

És nem aggódok rajta hogy miért nincs senkim

Majd lesz ha lennie kell

Szóval zt tanácsolom neked is

Nem kell semmin változtatnod vagy csak akkor ha valóban magadd miatt akarsz változtatni

De ha szeretnél én szívesen beszélgetek veled ilyen dolgokról ha kell :)

2019. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki bejön valakinek hidd el, nekem is csak egy barátnőm volt eddig :o


20/f

2019. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez vagyok én is.
2020. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!