Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akar vagy én mit akarok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar vagy én mit akarok?

Figyelt kérdés

Az első nagyobb szerelmemmel, kb 2 évig kavartuk a szart, de úgy sosem jöttünk össze. Közben voltak kis kihagyások, amikor nem írt vissza, de aztán megbánta stb. Másfél éve mondta, hogy maradjunk barátok, ami sikerült is, de kb 2 hete együtt voltunk egy fesztiválon és azóta kb mindennap beszélünk, folyamatosan, mint régen.


Nwm tudom mit kéne reagálnom, mert ugye barátok vagyunk, de lehet hogy még szeretem? Fogalmam sincs hogy menne ez vagy mit szeretne ilyen hirtelen újra. Ráadásul egy suliba járunk és ő most lesz végzős, szóval ez az utolsó évünk, amikor találkozgathatunk szabadabban napközben. 16/L



2019. júl. 9. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szoval ha jol ertem:

-2 evig kavartatok

-kozben volt olyan,h nem irt

-majd fel ev utan o kozolte veled,h inkabb csak barat maradna

-majd utana rendszeresen beszeltetek


Mi nem tudjuk megmondani h szereted-e konyorgom!!Ezt csak te erzed!Ha viszont nem tudod eldonteni,akkor olvass utana!!


O viszont barat szeretne maradni,es nem a par szerepet betolteni az eletedben!

2019. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!