Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratom akar venni egy kb 25...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom akar venni egy kb 25 eves kocsit (wolksvagen rabbit), de szerintem iszonyu gaz es csunya, mar nem azert. Tervezgeti hogy ezzel megyunk ide-oda, de en nem akarok egy ilyen kocsiba beulni. Hogy mondjam neki hogy ne bantodjon meg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Nyújts be ultimátumot.
2017. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

A Volkswagen Rabbit egy örök klasszikus gondolom hobbibol veszi mert tetszenek neki a régi autók amikben még van az embernek egy "életérzése". Nekem pl. egy BMW 316 szgk-m van kicsit sem érzem gáznak és, ha a barátnőm annak érezné úgy kidobnám mint macskát sz...ni.


Amúgy is egy jobb állapotban lévő Rabbit, 1-1,5 milliórol indul mit érzel te ezen gáznak ? Hogy nem új bmw/mercédes ? Szerintem többen megbámulnák ebben mint azokban mert ezek az öreg autók ritkák és érdekesek egyáltalán nem gázak :)

2017. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De nem akarom korlatozni, neki ez tetszik, az ilyen regi kocsik de en meg nem ehhez vagyok szokva😅 Tudom ugy hangzik mintha elkenyeztetett p..csa lennek pedig nem, csak azert na. 2017ben ne egy ilyen autoval jarjon mar egy fiatal srac
2017. jún. 25. 22:34
 4/24 A kérdező kommentje:

De pont ez az, hogy nincs is jo allapotban, azt mondja hogy "elegge megviselt"

Nem BMW,Mercit vagy Audit varok el csak nekem nem tetszenek ezek az autok es nemtudom hogy mondjam el neki

2017. jún. 25. 22:36
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Pedig tenyleg az vagy ha ilyesmi erdekel :)...

En ertem hogy egy bizonyos szintig fontos a minoseg es a stilus de attól meg nem mindenki engedheti meg magának, inkabb orulnel hogy van/lesz kocsija te idiota szuklatokoru nem szuk k*va

2017. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Pont, hogy egy fiatal srác járjon neki tetsző hobbi autókkal. Majd, ha lesz család akkor figyelembe veszi a te döntésed és a hobbi autó mellé vesz egy családi autót is. Addig is meg ha neked nem tetszik meg nem ehez vagy szokva akkor marad a busz kiscsillag. :)
2017. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Orulok hogy lesz kocsija, csak erre szerintem amennyit ra fog kolteni mar egy normalis Opelt vehetne vagy Fordot.
2017. jún. 25. 22:43
 8/24 A kérdező kommentje:
Ezt a probalkozast a lealazasomra fel sem veszem, biztos nagyon ismersz engem (onnan lentrol is) ha ennyire tudod hogy milyen vagyok kedves utolso elotti:)
2017. jún. 25. 22:44
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Mond el neki nyugodtan és reméljük szakít veled te ő nyugodtan azt csinálja amit akar te meg kereshetsz olyat akitől megkapod azt amihez szokva vagy :D
2017. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

ha azért veszi mert olcsó és ez van akkor szólj bele nyugodtan, de ha azért mert neki ez tetszik kimondottan akkor ezaz ő döntése. nem gagyi autó, van karaktere.


[link]


[link]


[link]


így is gagyinak találod?

2017. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!