Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Allandoan szorongok, bepanikol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan szorongok, bepanikolok es megfelelesi kenyszerem van fiuk közelébe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel tegnap tallakoztam es igazabol teljesen megtervezetlenul futottunk ossze elotte facebookon beszeltunk. Es elvoltunk. Beszelgettunk, neha csemd volt, nevettunk egyutt, a szemkontaktusok is megvoltak. Ovatosan kozeledett is, hogy a labat az enyemre csusztatta. Szoval. Egyhullamhossz meg volt. Viszont nem tudtam igazan onmagamat adni. Ma megbeszeltuk hogy talalkozunk, es bepanikoltam ugye elire sokat gondolkodtam rajta. Meg akarok neki nagyon felelni pedig tudom h neki az tetszene aki alapbol en vagyok,viszont iszonyatosan szorongok. Van miert okom mondjuk, sokszor at csesztek a fejem es felek is nagyon az ismerkedesektol. Annyira gaz volt hogy semmit se tudtam szolni, es o is ult. Aztan nem birta es beszelt es beszelt en pedig hallgattam amikor amugy en cserfes vagyok de nem birtam megszolalni. Annyira felek. Megbeszeltuk hogy ma meg találkozunk h i gy gyozzem le azt hogy ne akarjak neki megfelelni? Mellesleg iszonyatosan erzem hogy vonzodok hozza es ez forditva is latszik, legszivesebben megolelnem, vagy kozelebb lennek hozza, rossz ez a tavolsag tartas. Miert van ez? Tul korai lenne nem akarom elsietni. 18/L

22/F en vagyok a lany.


2019. júl. 16. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt érzed h megölelné,öleld meg!!Jobb ha megteszed mint otthon az ágyon fekve azon gondolkodni h mi lett volna ha megölelem!?Vissza ölelt volna?


Nagyon nem jó,ha elfolytod magadban az érzéseket!Inkább tedd meg,és legalább utána mosolyogni fogsz egész nap,mert megtetted!Lehet ő is ezt várja!Le kell győznöd a félelmedet úgy,h azt csinálod amit szeretnél!Ha megakarod fogni a kezét,hát fogd meg!Neki is megfog dobbanni a szíve!Mivel nem viszonzatlan az érzés,ezért nem kell félned!Minél előbb megnyílsz,annál jobban fog menni!


Remélem tudtam segíteni!Lazulj el mikor ott vagy!!Szurkolok!!:)

Ha kell még bármi segítség,nyugodtan írhatsz!;D


L

2019. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*megölelnéd
2019. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el. Mint mindig, a Budweiser csodákra képes.
2019. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A probléma megoldása nem egy napos feladat lesz,most ne várj csodát.
2019. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz a "tökéletes" pasiktól csak gondolj az arckifejezésére miközben szorulása van a WC-n. :D
2019. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!