Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Kezdem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Kezdem azt hinni hogy valaki megátkozott.19/l

Figyelt kérdés
Keresek egy fiút akit szerethetek és ő is engem. Rengetegszer járok úgy ,hogy tök jól elbeszélgetünk, tetszem a fiúnak (ez tuti) és egyszer csak nem ír vissza, valamint ignorál. Nem vagyok nagyképű de tudom hogy a külsőmmel nincs baj, sem személyiségemmel, sokak szerint kedves, szép, humoros lány vagyok. Azon gondolkodtam hogy valaki megátkozott. Hogyan deríthetném ezt ki, illetve ha nem átok akkor vajon mi lehet az oka annak, hogy ennyien visszautasítanak, miután randiztunk és jól éreztük magunkat?

2019. júl. 19. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Ebben a korban a legtöbb fiú (és a legtöbb lány is) nrm gondolja komolyan a kapcsolatot. Próbálj meg az idősebbek között szétnézni (egy normális határon belül, 40+-t azért már ne). Köztük már többen gondolják komolyan, persze nem mindenki.
2019. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Lehet az az oka, hogy 19 évesen a 3. évezredben annyira vagy művelt, hogy olyan dolgokban hiszel mint átkok.....
2019. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

aham engem meg néhány aliennel felcseréltek. Vedd be a gyógyszert és majd elmúlik.

A hibát magadban keresd.

2019. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerettelek volna randira hívni, és feleségül venni, de mivel komolyan azon gondolkodsz hogy megátkoztak-e 2019-ben, ezért inkább a következő kérdezőt szedem fel. Bocsesz.
2019. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hiszek az ilyen dolgokban,csak már komolyan nem tudok mire gondolni, mindig úgy tűnt hogy tetszem a srácoknak, mégis felszívódtak.
2019. júl. 19. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Juj, pont ez van velem is, és komolyan már tényleg nagyon rossz ez.

Több fiúval beszélgettem már, akiknek bejöttem(vagy mondta más barátja, vagy teljesen átjött, hogy tetszem neki) és egy idő után mintha átkapcsolták volna, már nem azt láttam, mint előtte. Minha nem is lettem volna, vagy nem tudom, eltörlődtek az érzéseik, és fogalmam nincs mitől, mert szerintem teljesen jó ilyenkor minden.

17/L

2019. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi előbb utóbb találtok magatoknak egy normális srácot, aki komolyan szeretni fog és nem "szívódik fel". F 24
2019. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd a dolgokat úgy, hogy nem mindenkivel fogsz tudni minőséges kapcsolatot kialakítani, mivel az fifty-fifty alapon működik. Ez mindenkivel természetesen így van te sem vagy elátkozot kivétel. Mellesleg nem csak ez az egy srác él a földön aki potenciális lehet.


Az ignorálás az egy könyebbik út arra, hogy a másiknak kinyilvánítsa valaki, hogy nincs érdeklődése iránta. Bár gyerekesnek tartom, de másrészről megspórolnak vele egy csomó konfligtust ami borzasztóan fárasztó/frusztráló.


Ilyenkor jó ha elgondolkozol te erre mit reagálsz illetve nem reagálsz, ugyan is magadon és a cselekedeteiden mindíg tudsz válltoztatni, másokon viszont nem éppen.

2019. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!