Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Belsőégésű motor indikátor...

Belsőégésű motor indikátor diagramjából lemért területből hogy kapok teljesítményt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy kiszerkesztett indikátordiagram, melynek planiméterrel lemértem a területét(kivontam a kipufogási és szívási veszteségből adódó területet) de nem értem hogy lesz területből teljesítmény. Tudom elég alap dolog, és szégyenlem is, hogy nem tudom kapásból de már teljesen belezavarodtam, és minél többet gondolkozok rajta, úgy érzem annál kevésbé értem. Előre is köszi!

2019. nov. 28. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

"minél többet gondolkozok rajta, úgy érzem annál kevésbé értem."

Na látod, ez már a fejlődés első jele. Most gondold el azt, hogy aki nem gondolkozik rajta, és azt hiszi hogy érti, az mennyivel rosszabb már, hiszen nem is látja azt, hogy valójában mit nem érthet ezen.

Gondolkodj tovább, lesz egy pillanat, amikor leesik miről is van szó. Utána már magad is jót nevetsz az egészen.

2019. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

Tedd félre, csinálj mást, hallgass zenét, bármit, csak ne ezen túráztasd az agyad. Aztán holnap nézz rá újra, és lépésenként vedd át az elejétől.

Nyugi, majd megvilágosodsz mint Buddha. :D

2019. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, vegul tenyleg sikerult megoldani! Koszi a biztato szavakat!
2019. nov. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!