Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Robot vakvezető-kutya mikorra...

Robot vakvezető-kutya mikorra várható?

Figyelt kérdés

#robot #technológia #vakvezető-kutya
2019. dec. 3. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ebben az évszázadban.
2019. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Amint lesz rá fizetőképes kereslet :)
2019. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha.

Ha képesek leszünk olyan szoftvert írni, ami felismeri a környezetünket és képes lesz megítélni a körülöttünk zajló folyamatokat, akkor azt ne robotkutyába fogjuk beépíteni, hanem valami sokkal kisebb és egyszerűbb eszközbe. Például olyan szemüvegbe vagy ruhába, ami képes jelezni (sokkal többrétűbben mint egy kutya), hogy mi zajlik körülöttünk.

2019. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ahogy #3 írja.

[link]

2019. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, ilyen nem lesz, belegondolva és figyelve a technikát , ez nem életszerű.

Például gondolj bele, hogy volt (meg most se szűnt meg) a lovaskocsi melyet lovak hajtottak. Ennek továbbfejlesztése nem a robot lovak húzta lovaskocsi lett.


Off:

@Wadmalac:

Jelen pillanatban legalábbis nem érvényes az oldal tanúsítványa, 2 böngészőm szerint is, pedig lejárati dátum 2020.febr.28 szempontjából nem is lenne gond. Persze ez még nem jelenti azt hogy hülyeség lenne az oldal, semmi visszaélésre alkalmas adatot nem adok meg rajta, nem is ez a gond, hanem igénytelenség az oldal részéről meg sokakat elriaszt. Én mondjuk ilyen oldalt nem linkelnék be.

2019. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Pedig a boston dynamics dolgozik a robot lovaskocsin...

[link]

2019. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekjáték:

[link]

A japánokat is érdekli a téma:

[link]

2019. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

"Jelen pillanatban legalábbis nem érvényes az oldal tanúsítványa,.... Én mondjuk ilyen oldalt nem linkelnék be."


Én ugyan linkelés előtt ellenőriztem, hogy nem kamu, csak trehány banda, de tényleg odaírhattam volna, hogy oldal oké, csak a tanúsítványa xar.

Vagy kereshettem volna azonos tartalmat más oldalon, amire sajnos nem volt időm.

Sorry.

2019. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!