Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kezdeményezésről?

Figyelt kérdés

Ti betiltanátok? Kérlek CSAK igennel, vagy nemmel válaszoljatok! :)


[link]


2010. aug. 8. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ( Én inkább a dioxigént tiltanám be, mert egy csomó erdőtűz, meg úgy tűz által okozott katasztrófa történik miatta...) -.-
2010. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok hülye, de szerintem ennek a dihidrogén-monoxidnak a képlete H2O, és van egy egyszerűbb neve is, amely úgy hangzik: víz.
2010. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dellfil ***** válasza:
Nem! Akinek nem tetszik, száradjon ki. :D:D
2010. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mekkora ünneprontók vagytok :)

Az lett volna a lényeg (szerintem), hogy egy csomó IQ nindzsa el kezd szörnyülködni és azonnal be akarja tiltatni ezt a szörnyűséget...

2010. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, ez poénnak indult, de amilyen embereket én ismerek, azok képesek volnának ebből is összeesküvés-elméletet gyártani. Mennének tüntetni, hogy tiltsák be ezt a szart, mert árt az egészségnek. Pártot alapítanának, és indulnának a választásokon, csak, hogy betilthassák. Szörnyű belegondolni, de vannak ilyen intelligencia-harcosok.
2010. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó van má ez a kérdés az ezotéria témakörben volt az előbb.
2010. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 12:12

Köszi szépen, igazán okos vagy, büszke lehetsz magadra... Habár elolvashattad volna ezt a részt is: "Kérlek CSAK igennel, vagy nemmel válaszoljatok!" Lehet nem véletlenül írtam ki ;)


Kül. igen, kiírtam az ezotéria témakörbe is ugyanezt a kérdést, összehasonlítás céljából, de a kedves moderátorok onnan törölték, mivel agyafúrt módon rájöttek, hogy ezt a kérdést már egyszer feltettem... :D

Van valakinek ötlete, hogyan lehetne mégis valahogy odajuttatni?

2010. aug. 8. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, kiteszem én. :)
2010. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Mit gondolsz erről a kezdeményezésről?" címen fut az Ezotéria témában. Kérek mindenkit, aki ezt a kérdést nézte, ne rontsa el az örömünket azzal, hogy ego növelés céljából odamegy és beírkálja.: "Nem versz át, ez a a víííz!!"... -.-"
2010. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!