Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Készülnek a Covid vakcinák.Ki...

Manly kérdése:

Készülnek a Covid vakcinák.Ki meri beadatni közületek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 20:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

Alul vannak halálozási adatok, sok kategóriában: [link]

Itt meg a Covid okozta: [link] coronavirus/

(Ezt nem válasznak szántam, csak megláttam hogy szóba került ez a téma. Ez meg egy hasznos oldal.)

2020. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Andi61 válasza:
25%
Ötöske, a hosszabb távú hatásokat szerinted hogyan tesztelték?
2020. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Beadatom, mert bízok abban a rengeteg tudósban, akik az életük legnagyobb részében ezzel foglalkoztak. Ha veszélyesebb is, akkor is egy olyan jelentéktelen kockázatról beszélünk, amit ha kocsit vezetsz, akkor minden nap bevállalsz. 100% hogy a hosszabb távú hatásokra tudnak következtetni, csak mi nem vagyunk szakemberek így azt hisszük nincs rá módszerük.

A cégek pedig tudom, hogy szeretik a hasznot, de ha pár év múlva rengeteg ember kezd el súlyos mellékhatásokat produkálni, akkor az a cég vesztét jelentené, ami nagyon nem érné meg nekik, ezért hát bennük is bízok.


Meg ami megnyugtató, hogy az orvosok és kutatók több mint 99%-a beadatná, ami nekem sokkal többet ér, mint pár nulla szakmai tapasztalattal rendelkező ember véleménye az interneten. Itt is kíváncsi lennék, hogy egy vírus és baktérium közti különbségre hány ember tudna pontos választ adni azok közül, akik nem adatnák be. De arra még kíváncsibb lennék, hogy hányan tanultok ezzel foglalkozó irányban vagy akárcsak kiknek van egy egyszerű biosz középszintű érettségije:D


Én matek msc-n vagyok, szóval semmi rálátásom nincs a biológiára, csak annyit tudok, hogy a matek mely területeit és hol használják fel. Viszont bátran kijelenthetem, a kutatók/tudósok munkáját elismerem bármilyen területen és megbízok a tudásukban.

2020. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

#12: Egerekkel, gondolom. Bár ezzel nem lehet minden hatást megtalálni, mert:

* A kísérleti állatok száma korlátozott.

* Nem tudnak minden képességet megvizsgálni rajtuk. Az általános egészségi állapotot igen. Azt nem, hogy például okoz-e a kölykökben beszédzavart.

2020. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
41%

A spanyol nátha minden kétséget kizáróan halálos járvány volt,minden korosztály érintett volt. Jelenleg az sem tisztázott,hogy mesterséges,vagy természetes az eredete,de már itt a csodaszer.A pcr teszt 50% megbízhatósággal szűri egy bizonyos fehérje jelenlétét,és ez alapján korlátozzák az emberiséget.50%!!!Kajak orosz rulett.A maszk most akkor véd,vagy nem?Mindegy,kötelező.Nagyon sok az ellentmondás ebben az egész emberiséget érintő történetben,egy dolog biztos.A vakcina gyártója profitot akar.Eddig is igy volt.

Tavasszal voltak ilyen hírek,hogy balesetben,nyugdíjasotthonban,akárhol meghalt embereket koronavírusban elhunytnak regisztráltak.Mi szükseg volt erre egy világjárvány esetén?A statisztikai adatok fontosak,amiket napi szinten az orrunk alá tolnak,hivatkozási alapként a korlátozások fenntartására.Szinte napra pontosan jelent meg a második hullám úgy,ahogy azt elvárták a "szakemberek".És úgy is lesz vége,ahogy most jósolják.Szóval ez egy okos vírus,tudja mikor kell érkezni,távozni.A vakcinával viszont nyertünk.30-60 napot,majd ismételni kell?(profit)Miért kellett az első intézkedések között bevezetni a cenzúrát?A más véleményen lévő szakemberek komoly ellenállásba ütköznek,mert nem azonos a narratíva az elvárttal.Nagyon fontos lenne több forrásból tájékozodni,mielőtt döntést hozunk.Független,hiteles forrásból,nem a kézivezérelt mainstream médiából,és nem is a drGődény féle szélhámosoktól.Józan paraszt ésszel mérlegelni.Szóval,én nem durakodnék az elsők között

2020. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem baj, adassa be aki itt tolakszik, meglesz az elvárt a százalék.
2020. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Ti tényleg elhiszitek a koronavírusos adatokat?:DDD
2020. dec. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
#17: El. Nekem 45-50 ismerősöm Covidos, belőlük úgy 10-en fekszenek kórházban. Ha az ismerőseim számát az ország lakosainak számához viszonyítjuk, akkor nagyjából stimmel is a fertőzöttek száma, bár inkább kevesebb mint "kellene lennie".
2020. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
65%
Épp a minap jött be apám munkahelyére zokogva a kollégája, mert két nap eltéréssel meghalt mindkét szülője a kórházban. Egy tizennégy éves lány hetekig kórházban volt az ismeretségi körömben. Én be fogom magamnak adatni, az influenzára valót is beadattam. Ezt tanulom, az anyám ebben dolgozik, fájdalmas látni ezt a sok keringő tévhitet.
2020. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én azt tartom furcsának ha valaki még mindig kételkedik, v lekicsinyli a bajt.
2020. dec. 7. 18:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!