Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Készülnek a Covid vakcinák.Ki...

Manly kérdése:

Készülnek a Covid vakcinák.Ki meri beadatni közületek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 20:46
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
66%

Tünetmentesen kigyógyultam, pedig van nem is 1 krónikus betegségem.

Nem szeretném beadatni, nem olyan régi az a vakcina, hogy az esetleges mellékhatások ismertek legyenek hosszú távon.

2020. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, a lehetséges mellékhatásokra.Nagyobb populációban semmi tapasztalat még.
2020. dec. 7. 19:09
 23/24 anonim válasza:
78%
Nem vagyok vakcinaellenes amúgy, és úgy, hogy krónikus beteg vagyok, logikusan be kéne adatnom, de vizsgálták, hogy a gyógyszerekre, amiket szedek, van-e hatással a vakcina? Engem ez érdekel, és nem találok erről cikket.
2020. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Wadmalac ***** válasza:
81%

A különböző vakcinák pár alapverzióra épülnek, azon belül mind azonos anyagokat tartalmaznak az immunaktiváló örökítőanyag az egyetlen lényeges eltérés.

Szóval ezek a vakcinák annyira lehetnek hosszú távon problémásak, mint az eddigi, bevált egyéb oltások.


Szóval körülbelül olyan a pánikkeltés, mintha azt állítanánk, két ugyanolyan anyagokból készült könyv közül az egyik rákkeltő, a másik nem, csak attól, hogy mi van bele írva.


Én be fogom adatni az oltást, amint sorra kerülök a veszélyeztetettségi prioritás szerint.

A hetven feletti szüleim miatt tartok a mostani fertőzéstől, én elég rendesen lepattintok magamról minden járványt, vagy tíz éve nem tudott elkapni semmi.

Ők is be fogják adatni, de dupla biztonság, ha én sem tudom hazahurcolni.


És akármennyire nem tartok a vírus rám esetlegesen veszélyes kimenetelétől, arra még mindig nagyobb az esély, sokkal, mint arra, hogy az oltás okoz bajt.

2020. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!