Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A világ legbefolyásosabb...

A világ legbefolyásosabb embereinek mekkora hányada lehet pszichopata?

Figyelt kérdés

Más is érdekesnek találna egy ilyen kimutatást?


Mi az akadálya ilyen tesztek elvégeztetésének?


2021. jan. 18. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az egy jele a pszichopatasagnak, hogy ugy ra vagy kattanva a temara, hogy heti 2-3 pszichopatas kerdest irsz ki honapok ota ugyanarrol a temarol.
2021. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Te pszichopata védő vagy netán? Miért nem szabad a pszichopatákról nyíltan beszélni napjainkban?

2021. jan. 18. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadról akarsz beszélni? 🤣🤣
2021. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg egyre kisebb, mert mára felértékelődött az érzelmi intelligencia, amit egy pszichopata csak megjátszani tud több-kevesebb sikerrel.
2021. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
azert nincsenek ilyen tesztek, mert 1 nem lehet pontosan tudni hogy kik a vilag legbefolyasosabb emberei 2 senki nem reklamozna magarol szivesen hogy pszichopata 3 igazabol nincs jelentosege az eredmenynek
2021. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

"Te pszichopata védő vagy netán? Miért nem szabad a pszichopatákról nyíltan beszélni napjainkban?"


Nem vagyok pszichopatavedo. Szabad beszelni a pszichopatakrol, miert ne szabadna? Csak megjegyeztem, hogy szerintem pszichopatias tunet az, hogy honapok ota a pszichopatakon lovagolsz. Az meg kicsit uldozesi manianak tunik, hogy mindenkiben pszichopatat latsz.

De nyugodtan ird csak a pszichopatas kerdeseidet, mert nem tilos beszelni roluk.

2021. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feri nevű ismerősömnek nagy kisugárzása volt(nem a napi alkohol vedelés után) a nők mégis Prinz gábor bankelnököt választották-miért?!?
2021. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és Feri is a Belvárosban élt és dolgozott....
2021. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!