Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha tudjuk,hogy készülnek a...

Ha tudjuk,hogy készülnek a korszerű vakcinák(covid), akkor mi miért nem gyártunk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 10:00
1 2
 11/12 sadam87 ***** válasza:

#9

Ezt nem tudom. Annyit írtak, hogy ezt esetleg a magyar népességre optimalizálják. (Nem tudom, mennyire releváns.) De ilyen tempóba haladva legalább egy év még szerintem, amíg elkészül.


#10

Nem csak a tömegtermeléshez nem értek még el, még az emberi teszteléshez sem. (Az osztrák-magyar vakicinál még az állatkísérletek sem kezdődtek el, a magyarnál nem tudom pontosan hol állnak.) Ezért írtam, hogy még elég korai fázisban van a fejlesztés.

2021. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha akkora lenne a baj akkor minimum a gyártási technológiát meg kellene adniuk es fizetnénk a licensz árat. Valszeg van olyan laborunk ahol ezt megtudnánk csinálni. Ebből is látszik hogy csak a nyereség a lényeg a többi meg túltolva, és a hírek kb 5% igaz h a krónikus beteg idősekre veszélyes, úgy mint egy influenza. Persze sokmindennel egyetertek csak ez a két dolog érdekes számomra. 1, a covidos eseteket már az első naptol egy amerikai egyetem honlapján rögzítik a kínai orvosok pontos darabszámmal, majd késöbb minden orvos a világon, 2 az oltás “receptjét” meglehetne osztani h mindenki gyárthassa ingyen vagy max a szavadalmi költségért. De ez csak az én véleményem aminek semmi értelme de leírtam 😅
2021. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!