Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi azaz mho-relé röviden?

Mi azaz mho-relé röviden?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Némileg felháborodva olvastam a régi védelmes könyvekkel szembeni averziót (mert a digitálisok nagy része az csak a kivitelében digitális, az elve az ugyanaz), de a mho-relé az ezekben biztosan benne van. De a Google is megmagyarázza.
2021. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én amikor itt felteszek egy kérdést, azért teszem fel, mert valakinek a sajátos magyarázatát, definícióját szeretném elolvasni. Tudom, hogy vannak fent anyagok mho-relékről google-ben.
2021. júl. 19. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan játék, amit csak te akarsz játszani. Elvégre, ha itt valaki kalapál egy fél órát, és így ugyanazt kalapálja be, mint ami a google közvetítésével olvasható, akkor pazaroltad az energiáját és a jóindulatát.
2021. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet, de mindig jó hallani más szemszögből mindent.. ahány ember, annyiféle magyarázat. Sokszor volt velem úgy, hogy más szájából másképp hangzott, és valami újra világított rá.
2021. júl. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!