Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért lehettem rosszul a...

Miért lehettem rosszul a kovásszal megkelt tésztától?

Figyelt kérdés

A múlt héten 2-3 napos kovászt összegyúrtam vízzel, liszttel és sóval majd 5-8 óra múlva fogyasztottam. A tüneteket nem kívánom leírni többek között hitetlenkedések miatt, de legyen annyi elég, hogy soha ezelőtt nem tapasztaltam ilyen tüneteket, pedig volt néhány (nem sok) ételmérgezésem vagy gyomorrontásom az eddig leélt évek alatt. A vége hányás lett. Azután a tünetek enyhültek, másnap már jobban voltam, noha éreztem még rosszul létet, mert a nem megfelelő hányási pozitúra miatt nem tudtam kiadni mindent.


Köszönöm szépen előre Az Értelmes hozzászólásokat, gondolatokat!



2022. ápr. 6. 19:36
1 2
 11/12 TappancsMancs ***** válasza:
Jó! Majd írd meg milyenek lettek az elsők.
2022. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek Tappancs, hogy nem válaszoltam még. Élethelyzetem igen nyomorúságos volt (nem részletezem), emiatt fizikailag nem volt erőm és kedvem sem nagyjából semmihez se. Így még válaszolni sem...

Most pótlom és noha utólag, de megköszönöm a linkeket, mert a te linkeid hatására kezdtem el készíteni és hatékony. Ki kellett kísérletezzem, hogy ne fröcsögjön, kellően puha legyen. Már elég sokszor készítettem ilyet, tehát a lisztet már sütésre is fel tudom használni, már nem eszem nyersen :)

Hamar is kész van. A fűszerezést még bele kell vigyem, de legalább nincs ételmérgezésem. :)

Köszönöm még egyszer! Szép estét kívánok!

2022. jún. 5. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!