Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyire hiteles TV csatorna...

Mennyire hiteles TV csatorna a National Geographic és miért?

Figyelt kérdés
Az egyik műsorban az USA titkosítás alól feloldott dokumentumokat tettek közzé az azonosítatlan repülő objektumokról. Vajon ez a valóság? Itt nem dülöngélő alkoholistákkal készítettek riportot UFO jelenségekről, hanem kereskedelmi és katonai repülőgépek pilótáival, kongresszusi tagokkal.
2023. máj. 20. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiteles a csatorna, mert tényleg látogatják intelligens földönkívüliek a bolygónkat.
Nem hiteles, csak szenzációhajhászok.
8 szavazat
 1/9 A nagy Levin ***** válasza:
95%
Van, amiben hitelesek, pl. a természetfilmek, vagy a légkatasztrófák, meg van, ami a szenzációhajhászás.
2023. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az m1-et nézzed. Az a tuti.
2023. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akik a nemre szavaztak, azok szerint mindenki (bele értve a pilótákat is) hazudik?
2023. máj. 20. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg van valami komoly titok ufo ügyben, akkor az ugyse fog sose kiderűlni. És a National Geographic sem fog megtudni semmi számottevőt, legfeljebb a meglévő bizonytalan fél informáciokból összeállítanak valami hatásvadász műsort.
2023. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemre szavaztam, de nem azért, mert konteós vagyok, abszolút nem vagyok az. De azt be kell látni, hogy ez egy kereskedelmi televízió, ami természeténél fogva profitvezérelt, ezért bár sok helyütt valóban helyes az általuk közölt információ, azért mégis kritikus szemmel, gondolkodva és nem csak bambán minden infót elfogadva kell ezt is nézni, mint minden mást. Emberek vagyunk, azért van a fejünk, hogy gondolkodjunk vele. :)
2023. máj. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2

Ezen alapon ajánlhattad volna a bulvár magazinokat is.

2023. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Agymosás a világállam gründolásának megindiklásához.
2023. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Is-is. Én nagyon szeretem a természetfilmeket, szerintem azok valóságosak.
2023. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1/8 Pont a légikatasztrófák?Olvasgass külföldi pilóta fórumokat.Sírva röhögnek a teljesen szakmaiatlan,valótlanságokat terjesztő műsoron.
2023. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!