Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Introvertáltaknak alacsonyabb...

Introvertáltaknak alacsonyabb a várható élettartamuk?

Figyelt kérdés
Sokkal többet szoronganak, a szorongás pedig a hosszú élet ellensége.
dec. 5. 19:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%
Szerintem erről nincs kimutatás, de valószínűleg így lehet.
dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Miért szoronganának az inrtovertáltak? Én is az vagyok, a párom is és több barátom is és egyikünkön se veszem azt észre, hogy többet stresszelnénk a dolgokon, mint az extrovertáltak
dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zcom09 ***** válasza:
100%

Ez a logika megfordítható. Az extrovertáltak többet járnak ki, bulizni, sportolni stb. Alkohol mérgezés, balesetek, verekedés. Mind megölgetnek valakit.

De a valóságban nincs jelentős eltérés.

dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért szorongana többet egy introvertált?
dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tàjolva. Mi intrók nem azért nem járunk többet emberek közé, mintha félnénk tőlük, hanem csak fárasztanak. Az nem ugyanaz.
dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjuk az introvertaltat a szorongo, heti 7 napot a barlangjaban kuksolo szociofobiassal.
dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
@5 Júúj ez nagyon jó megfogalmazás, még sosem gondoltam így rá, de nagy igazság van benne. Nem is maguk az emberek fárasztanak, hanem az, hogy közöttük kell lenni, megfelelni bizonyos normáknak, igazodni másokhoz, és ez egyfajta állandó belső feszültséget generál, amitől kifáradok egy idő után agyilag. Utána már a poénkodás sem megy annyira, kezdem elveszíteni a kontrollt is a beszédem felett (mármint hajlamosabb leszek szabadszájúbbá válni), olyankor már nagyon jó lenne egymagamban lenni megint. De egyébként meg olyan a habitusom, hogy kábé mindent leszrk, sőt, azon szoktam csodálkozni, hogy a körülöttem élő-lévő emberek mit össze nem tudnak számomra tök pitiánernek tűnő dolgokon is stresszelni.
dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"hogy többet stresszelnénk a dolgokon, mint az extrovertáltak"


Én extrovertált vagyok és egyáltalán nem szoktam stresszelni. De úgy vettem észre társaságban hogy az introvertáltak bizonyos mértékben feszültek.

dec. 6. 07:30
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

"De úgy vettem észre társaságban hogy az introvertáltak bizonyos mértékben feszültek."

Ezért nem járunk társaságba, csak ritkán és keveset.

dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Vajon mi lesz a harmadik introvertált kérdésed?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..

dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!