Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az ottmaradós kupak a 21....

Az ottmaradós kupak a 21. Század eddigi legnagyobb találmánya?

Figyelt kérdés
A papírszívószálat is leelőzve?
febr. 21. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vannak még ennél is jelentősebb találmányok.
febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne ez bármiben is a legnagyobb?
febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sőt, létezik már régóta, csak mivel drágább és jellemzően idegesíti a felhasználót, azért nem használták.
febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, amikor valaki fantáziátlan, de buzgó.


Komolyan, tegye fel a kezét, aki eddig szétdobálta a kupakokat? Én mindig visszatekertem az üres palackra ösztönösen.

febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2


Összehasonlítva a 20. Század robbanómotorjával, atombombájával, televízióval, internettel stb, szerintem ezekhez képest a 21. Században eddig ez viszi prímet. Még a Tiktokot is ide vehetjük szerintem.

febr. 21. 10:22
 6/11 A kérdező kommentje:

4


“ Komolyan, tegye fel a kezét, aki eddig szétdobálta a kupakokat? Én mindig visszatekertem az üres palackra ösztönösen.”


Én amúgyis is letöröm, másképp nem tudok inni. Mondjuk úgy meg átszúrja az ajkam az ottmaradt hegyes műanyag. Nem tudom ha igényelhetek rá kártérítést.

febr. 21. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban biztosak lehetünk, hogy a legidegesítőbb találmány. Már csak azért is hülyeség, mert ha szelektíven gyűjtjük a palackokat, akkor külön megkérnek mindenkit, hogy kupak nélkül tegyük a zsákba, szóval ígyis-úgyis le kell róla szedni...


Olyanoknak lehet előnyös, akik nem tudják úgy leszedni a kupakot, hogy közben ne ejtsék le, vagy az olyan demens honfitársainknak, akik valahova leteszik, és 10 másodperc múlva már nem tudják, hova tették. Környezetvédelmileg (ami miatt be lett vezetve) viszont teljesen értelmezhetetlen.

febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: "Környezetvédelmileg (ami miatt be lett vezetve) viszont teljesen értelmezhetetlen."

Szerintem is.

A réginél nem hagytam el a kupakot, mert mindig visszacsavartam.

Most meg gyártom a mikroműanyag hulladékot, mert rögtön letépem, levágom az idegesítő füleket. És aligha vagyok ezzel egyedül. :-(

febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést a "Humor" kategóriába kellett volna kiírni - hogy az emberek nevessenek azon, amin sírni kellene!
febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Rohadtul idegesítő, szinte mindig letépem. Ha sokkal lejebb logna akkor talán nem volna zavaró.
febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!