Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Statisztika feladatokat...

Statisztika feladatokat hogyan tudok írásbeli vizsgán (papíron) megoldani?

Figyelt kérdés
Valószínűség számítás és matematikai statisztika a tárgy neve. Tud vki olyan könnyen tanulható jegyzetet adni amiből jól meg lehet tanulni a statisztika feladatok megoldását? Köszönöm.
2011. jan. 5. 20:04
 1/3 Silber ***** válasza:
Nem erre való volt a fél éves egyetemi kurzusod?
2011. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy DE, erre való. Csak sajnos statisztika feladatokat a STATISTICA 9 nevű programmal csináltunk, papíron nem. Vizsgán viszont papíron kell megoldani és beadni.

Ha a félév során találkoztam volna egy fél stat feladattal is, hogy mégis hogyan kell hozzá kezdeni írásban akkor hidd el nem kérdezősködnék.

2011. jan. 5. 20:25
 3/3 Silber ***** válasza:

Az egész más. Én csak azokat a diákat tudom neked átadni, amelyeket az itteni statisztika kurzusom kaptam. Matematikai statisztika MAB212S feliratot keress.

[link]

2011. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!