Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » SOS. Csutortokon Elmeleti...

SOS. Csutortokon Elmeleti kozgazdasagbol TZ-t irunk, hogyan tanuljak meg 17 oldalt 1 delutan alatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
tanulj hajnalig, ha nem megy. meg másnap egy órával hamarabb kelj fel, és akkor is tanulj kicsit. Rossz lesz de megéri.
2011. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Silber ***** válasza:

Úgy, hogy nem a gép előtt keresed a választ... Komolyan. Egyetemeken mégtöbbet kell megtanulni, kevesebb idő alatt.

Mindenképp egyél, ha elfáradtál pihenj 1-2 órát. Szőlőcukor, energiaital, csoki segíthet.

2011. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most tanultam meg 600 oldalt kb 12 óra alatt.


17 oldal középiskolai tananyag az nudli.

2011. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azér nem mindegy hogy 600 oldal blablabla, vagy 600 oldal képlet, definíció, meg bizonyítás.
2011. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban valamiért biztos vagyok, hogy a középiskoláls "elméleti közgazdaságtan" anyagban lényegesen több "blabal" van, mint az én marketing és vállalkozásgazdaságtan tankönyvemben :(


De sikerült a vizsga, kettes, juppé! :D

2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat, bar HIDD el ebbe tomeny, szaraz definiciok vannak, fuggvenyek es kepletek, semmi blablabla. :D
2011. jan. 12. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de 17 oldal (kézzel?) írt jegyzet az nudli, egy délután meg lehet tanulni szóról szóra akár. De van némi közöm az elméleti közgazdaságtanhoz, ha megérted a logikáját akkor sokkal könnyebben fog menni. (gondolom ilyen kereslet-kínálati függvények, marshall kereszt, fedezeti pont, költségfajták, stb lehet benne)


Pl. ha egy ilyen függvényt nem bemagolni próbálsz hanem 3 perc alatt megérted, hogy miről szól akkor megtanultál 5 definíciót is...


[link]

2011. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!