Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Kérl€k segíts€tek,...

Kérl€k segíts€tek, nagyon fontos! Ha nem tudom, hol lehet valami (amit biztosan nem loptak el, hanem én tettem valahova le), akkor van valami máódszer arra, hogy előcsalogassam az emlékeimből?

Figyelt kérdés

El tudok valamilyen önhipnózisos vagy agykontrollos technikával érni olyan tudatállapotot, hogy emlékezzek rá? Azt mondják, a tudattalan nem felejt, minden emlék megvan valahol. Előfordult már olyan, hogy félálomban beugrott olyan dolog, amire tudatosan nem is emlékeztem.

Tudnék valamit csinálni? Nagyon fontos, muszáj lenne, hogy emlékezzek!


2011. jan. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ha valamit nem találok nem azon gondolkozok hogy hol lehet

hanem mit csináltam és hova rakhattam mikor használtam

2011. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hol láttad utoljára, mikor volt nálad utoljára, mit csináltál vele, hol voltál vele, ott hova pakolhattad le. Ezeket a helyeket kell végigjárni újra, megnézni minden lehetséges helyszít.

Amúgy az agy elég sok információt kitakarít magából, de ezt főleg alvás alatt teszi.

2011. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is elhagyom a dolgaimat, rendszeresen. Főleg az ilyen apró dolgokat, mint a pendrive kupakja, vagy a kulcsom, a pénztárcám...

De, általában, ahogy az előző válaszolók írták, elkezdek gondolkozni, hogy mikor volt utoljára a kezemben, és akkor hol voltam, akkor bejön. Vagyha mégse, alszok rá egyet, és ha nem keresem, előbb-utóbb meglesz :)

Amúgy meg hatékony keresési forma, ha valami aprót hagytál el, hogy egy néhány éves gyereket eleresztesz a szobákban... Ha talál valamit, a szájából kiveszed, lenyáltalanítod, és máris megvan ;)

2011. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindig nézd meg olyan helyeken, ahol "ááá ott biztos nincs" :D pl ágy mögé beesve, beágyazva, párnahuzatba becsúszva stb:D
2011. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!