Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mai Mikolás feladat, megcsinál...

Mai Mikolás feladat, megcsináltam, de nem tudom, hogy jó-e. Mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
A szállítószalagra helyezett tárgyak c= 2 m/s állandó sebességgel mozognak a talajhoz képest. A 2 méter hosszú szalag végénél, a talajhoz képest v sebességgel rácsúsztatunk egy lapos testet a szállítási irányban. A test és a szalag között a csúszási és a tapadási súrlódási együttható értéke egyaránt 0,4. Mennyi idő alatt érkezik meg a korong a szalag másik végére, ha az indulási sebesség a) v1=1 m/s b) v2= 3 m/s?
2011. febr. 15. 20:35
 1/3 anonim válasza:
Holnap nézd meg a honlapjukon,elvileg fent lesznek a megoldások!:) A feladatsorok már most fent vannak.;)
2011. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd ide hogy mit kaptál és leellenőrzöm. De ilyen kamu dumát, hogy megoldottad, de nem teszed fel...
2011. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a megoldókulcsot, jó lett. :) Nem kamu duma, egyszerűen csak hosszú lett volna megint leírni az egészet. ;)
2011. febr. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!