Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért nem tudok ideges lenni?

Miért nem tudok ideges lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi és senki nem tud felhúzni, mindig nyugodt vagyok,akkor is amikor már más rég a haját tépi, én még ingerült, feszült sem vagyok. Fél éve figyelem és talán kétszer vagy háromszor voltam ideges, de az sem tartott sokáig. Érdekelne, hogy ez normális,alapból ilyen vagyok vagy valami más oka lehet? (16 vagyok)
2011. máj. 23. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen nem történik olyan dolog a környezetedben, ami idegessé tenne.pl.: vizsga előtt egy nappal munka közben, nulla tudással este 6-kor te is ideges lennél.
2011. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Engem sem tudott semmi felidegesíteni egészen addig, amíg nem lett egy barátnőm... :D
2011. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez tök normális, vagyunk egy páran ilyenek. :) Az idegesség, stressz úgysem egy jó dolog, pláne, hogy semmit sem old meg.

Velem is ez van. Azért most vizsgaidőszakban az írásbelik/szóbelik reggelén megvan a jó kis vizsgadrukk. :D

2011. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtom mér, viszont tökjó, mázlista vagy! :D Tartsd meg ezen jó tulajdonságot sokáig.
2011. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 23. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán alacson a tesztoszteron szinted.
2011. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10 év múlva kitör belőled, és ámokfutásba kezdesz :)
2011. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!