Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, kezdek ideges lenni. Összejöhetünk a hétvégén?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején: A volt barátommal szeptemberben jöttünk össze, de idióta fejjel megcsaltam, megbocsájtott, majd az exem elkezdett belekavarni a kapcsolatunkba. Tudta, hogy párom neki is hisz, és mivel távkapcsolatban voltuk, elhitette vele, hogy megint félreléptem. Páromat egészségileg is eléggé megviselte ez az egész.

Utána nem is beszéltünk, csak elvétve, de elég hamar lerázott, vagy 2-3 napon belül elege lett belőlem. Februárban azt mondta, hogy nem tudja mit érez, néha szeret, néha nem, de most nem tud ezzel foglalkozni, kezd kikészülni a vizsgák miatt, majd nyáron talán. Aztán a vizsgái közepén rákérdeztem, ő azt mondta inkább csak barát, és eltűnt 2 hónapra.


Most 2 hónapja bukkant fel újra, azóta szinte napi szinten beszélünk, ha telefonon hívom akkor fél órát biztos hülyéskedünk, sms-ezünk, neten beszélgetünk. Behívott egy szinkronizálós hobbiba, kérdeztem miért én, miközben nem is nézem a mesét. Mondta, hogy jó poén lesz együtt dolgozni. Mondtam neki, hogy rendben, van ötletem is a szállásra (koliszobát gondoltam kivenni)... ő mondta, hogy úgy gondolta, nála fogok aludni. Meg kérdeztem, hogy kér-e telefonszámot, amin ingyen tudnánk beszélgetni, ő mondta, hogyha megoldható, igen.

Néha perverz beszólásokat kapok (pl te most nagyon rá vagy kattanva a virslire), és ez teljesen távol áll tőle. Illetve mostanság visszatért az a poénja, hogy büntetést kapok, ha találkozunk (ezt amikor jártunk a nyakrapuszira értette).

Haver bíztatására elhívtam személyes találkozóra. Igaz, hogy a szinkron miatt fogunk találkozni, de gondoltam megpróbálok előtte találkozni vele. Azt mondta, nem tudja mennyi plusz ideje lesz, mert a munkája elég sok, és szeretné minél hamarabb megcsinálni, hogyha visszahívják a másikból, akkor ne szakadjon bele (ezt elhiszem neki, 2 helyen dolgozik lassan). De én akkor ezen kiakadtam, és megírtam neki, hogy én még mindig szeretem, és van-e esélyem nála. Ő erre nem válaszolt, de másnap, meg utána ugyanúgy poénkodik meg beszél velem, mint előtte, mintha el se küldtem volna azt az sms-t. Haverjaim szerint nem tudja mit válaszoljon, hisz ha nem akarna tőlem semmit, akkor vagy megírta volna, vagy csökkentette volna a kapcsolatot velem, tehát megéreztem volna.

Miután ezt megírtam neki, utána lettek mindennaposak a csapatgyűlések, így naponta beszélünk, bár nem mindig kettesben (sőt, mostanság már elég ritka, hogy kettesnben beszéljünk), mert 6-9ig mindig van fent rajtunk kívül valaki, ő meg 9 után elmegy aludni. Így kicsit elhanyagoltnak éreztem magam, ezt tegnapelőtt megírtam neki.

Azt írta, hogy megoldjuk, hogy mindenkinek jó legyen, illetve ma feljött facebook chatre, meg este is kettesben maradtunk kb 1 órára, és aranyos volt. Szinte végigbeszélte az egészet, így a távolból megmutatta, és elmagyarázta, hogy mit dolgozik, hogyan csinálja, és milyen apró részletekből épül fel.


Most hétvégén fogunk találkozni a szinkron miatt, illetve azt mondta áll még az ottalvós meghívás.


Igen, csak a fentebb említett perverz beszólások 1-2 hete elmaradtak. Félek, hogy ez egy jel, hogy nem akar tőlem semmit. Bár az is igaz, hogy tegnap is tiszta ideg volt a meló miatt, meg mondogatja, hogy sokat kell dolgoznia.


Én ebből teljesen arra következtetek, hogy nem vagyok neki közömbös, viszont kezdek parázni. Mi van, ha a perverz beszólások elmaradása azt jelenti, hogy mégsem akar semmit tőlem? Mert mostanság már semmi nem enged erre következtetni, olyan megszokásból dumálgatunk, bár ökörködni meg kötekedni ugyanúgy szeret továbbra is velem, csak ez a megbüntetlek, megállj csak dolog maradt el.


Félek, hogy hétvégén pofára esek :( Nagyon nem szeretném, nagyon szeretnék vele együtt lenni újra :(


2011. aug. 11. 15:10
 1/8 anonim válasza:
nem
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
tul hosszu. leszarom
2011. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnád vázlatokba szedni? Nem sokan fogják végig olvasni. Nem csak ebben az esetben, hanem az életed egyéb dolgaiban is TE vagy a főnök. Ha így fogod fel, nagyobb eséllyel lesz úgy, ahogy te szeretnéd.
2011. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért irnak mostanság ilyen sok hosszú kérdést? nemtudnátok egy tömörebben csak a lényeget?
2011. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
másodikkal egyetértek....amugy meg talán! :D
2011. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez jó hosszúra sikeredett.

Igazából én sem tudom, de egy próbát megérhet neked, hiszen ritkán látod,és majdnem csak most lenne alkalmad ezt megtudni tőle. Ha visszautasít is, akkor is biztos lehetsz abban a tudatban,hogy te megpróbáltad és nem lesz az a bizonyos "mi lett volna, HA ? " kérdés a fejedben, ami nem hagy nyugodni. Bár én azt tudom levonni csak az egészből, hogy ő sem biztos magában. Fél, ha megint összejönne veled megcsalnád újból, mivel az exed ezt az érzést tökéletesen kiépítette benne azzal a hazugsággal. De ha sikerül meggyőznöd,hogy akkor nem csaltad meg, akkor lehet kapsz még egy esélyt.Ez az egész nem áll biztos lábon, de meg kellene próbálnod, ha tudni akarod, hogy ő mit is gondol valójában. És az sms-ed miatt nem ír/mond "perverz beszólásokat". Mert mostmár tudja,hogy te hogy érzel. És szerintem erősen gonolkodóba esett..

Én így látom, remélem,ha én végigolvastam a kérdésed, te is az én válaszomat:) Sok sikert kívánok!:))

2011. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm szépen :) Annyit még, hogy az sms-em után kezdett el olyan dolgokat mondani, hogy majd megbüntetlek stb... kb akkor állt le vele, amikor az első találkozó időpontját eltoltuk.

Azt hiszem egyre könnyebb lesz bizonyítanom, hogy az exem keverte a sz.rt, mert szintén az exem most egy barátnőmmel csinálja ugyanazt, mint akkor ezzel a sráccal, csak a csaj tudja mit tett anno, és tudja mire megy ki, így nem tágít mellőlem. De a taktika ugyanaz, csak mi vagyunk tapasztaltabbak. Arra gondoltam, ha ezt elmondom neki, talán javulna a bizalma :)

2011. aug. 11. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
mehetünk felőlem
2011. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!