Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon hamar ideges tudok...

Nagyon hamar ideges tudok lenni de csak anyámmal. Miért?

Figyelt kérdés
idegesit minden benne ahogy beszél ahogy beszél ahogy néha jo pofizik, nehéz elmondnai de ugy érzem hogy ö tönkre tesz.. és nemtudok hozzá viszonyulni kedvesen. Megprobáltam de ö kicsi koróm óta ha van valami nagyon apró baj egyböl ordibál üvölt és lehet ez az oka?Nem tudom de vele teljesen máshogy viselkedem(nem az igazi anyám örökbe fogadtak..)Valahogy tudnám ezt csillapitani? A barátaimmal nagyon jol elvagyok csak egyszerüen idegesit ahogy van a jelenléte is szinte..:(
2011. jún. 28. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! minden piti dologért kiabál.. ma is össze vesztem vele, de csak vele. Úgy felidegesít néha engem hogy hányni tudok az idegtől is.. Én azt szoktam ilyenkor csinálni mély lélegzetet veszek és bemegyek a szobámba zenét hallgatni... ami lenyugtat. És ez szintén kiskorom óta ez van.. nem tudom.. de a családban ő tud felhúzni a legjobban... 18L
2011. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is 18 lány vagyok. Ssak bemegyek én is, de annyira ordibál hogy behallatszik olyankor kimegyek inkább mert ha bent maradok vissza szolok neki ... :S


Csak az az ideg amikor bennem van olyan rossz érzés..teljesen felemészt..

2011. jún. 28. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok én is vissza szoktam szólni neki sok mindent nem tudsz csinálni ha csak el nem költözöl, régebben vert is?
2011. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát jah kb általános iskola 7-ig osztályáig...:S
2011. jún. 28. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy nem benned van a hiba?
2011. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez volt/van nálam is.

Én már 23 vagyok.

2011. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és nem lehet valahogy orvosolni?
2011. jún. 28. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Tölts minél több időt barátokkal, vagy párkapcsolatban. Minél kevesebbet van otthon az ember, annál kevesebbet idegeskedik.

Mikor elköltöztem, akkor viszont nagyon jó lett a viszonyom anyukámmal, nincs időnk vitázni, nincs ideje piszkálni.

Már 19 évesen a legtöbb időt a páromnál töltöttem, majd később el is költöztem.

2011. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!