Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen könyvből lehet megtanul...

Milyen könyvből lehet megtanulni honlapot készíteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Egy kis kézműves-kreatívkodós oldalról lenne szó."

Miért nem ezzel kezdted?

Hagyd a francba a webszerkesztés tanulását, az egy külön szakma. Ha így akarsz weboldalt létrehozni az vagy évekig tart majd, vagy gagyi lesz, és közben még bele is őszülsz. Nem beszélve arról, hogy a tartalomra se jut majd időd, pedig szerintem egy jó weboldalnál az a lényeg.

Neked egy ingyenes webtárhely kell, ahol sablonokból 10 perc alatt összedobsz egy MŰKÖDŐ weboldalt, tokkal vonóval ( úgyértem oldal + fórum + vendégkönyv + webshop meg miegymás).

Sokan azt mondják, hogy ezek az ingyenes, sablonos, aldomaines weboldalak sz..ok, de ez nem igaz. A tartalom az első, a kinézet a második és csak utána jön a többi.

Pl.:

[link]

Ha viszont nem kell fórum, webshop, üzenőfal meg ilyesmi, akkor tuti megoldás a blog. Sokan olvassák, és a Google is jobban szereti.

Pl.:

[link]


Sok sikert!

2011. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

""Bele fognak kötni"- kik? Úgy érted, egy szimpla is üvegfestős oldalra vírust küld valaki???"


Nem a weboldalba, hanem abba, hogy egy évet írtam.


Ha nem is küld vírust, egy védetlen weboldalt akár a bejelentkező felületen is lehet támadni, aztán megvan az összes e-mail jelszó meg miegymás.


De a kérdéshez:


Amit az előző írt, az jó, ha hobbiból kezded el, akkor külön történjen, először a tartalom és az olvasótábor legyen meg, aztán ha van tapasztalat és tudás, akkor átteheted egy külön domainre.

2011. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom amiket tanácsoltatok! Jó éjt!
2011. jún. 17. 00:31
 14/17 anonim válasza:
Wordpress-t ajánlom a tartalomkezelők közül. A drupal nehéz kezdőknek a Joomla-val sok a gond. Ezt elég gyorsan meg lehet tanulni. Pár hónap. Alapszintű felhasználókra is rá lehet bízni. Pl. a tv2 weboldala is wordpress. Zina is sok wordpress-es oldalt csinál [link] és még sokan mások. Felmész wordpress magyar oldalára regelsz és olvashatsz. A fórumjukon pedig szívesen válaszolnak.
2011. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha tudsz angolul, akkor a w3schools.com -ot javaslom kipróbálásra.
2011. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
én az Egri Csillagokból tanultam meg :)
2011. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha nem zavar az angol nyelv: [link]
2011. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!