Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék megtanulni weblabot készíteni?

Figyelt kérdés
Teljesen új területen szeretnék dolgozni. Korábban tanultam programozást -Turbo Pascal- ;))) Mennyi idő alatt tudnám megtanulni a Weblap készítést. Ill. milyen költségekkel jár?
2011. jún. 21. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársam 2 óra alatt tanulta meg a C++ programozást egyetemi színen (OOP).

A web programozás ennél könnyebb 1 óra.

2011. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én 1 perc alatt tanultam meg: www.5mp.eu és ingyenes de az a szar hogy webcímed így fog kinézni www.'valami'.5mp.eu
2011. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedvez előző, azt hogy valami fos sablonba tartalmakat írogatsz be azt ne csúfoljuk már weblap készítésnek...
2011. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azert szerintem nem percek kerdese a dolog, viszont az alapokat el lehet napok-hetek alatt sajatitani. Komolyabb szinten pedig honapok.
2011. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
időm van rá, GYES-en vagyok. Minden gyereknél tanultam GYES mellett. Most is szeretnék valami értelmeset tanulni.
2011. jún. 21. 13:39
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként nem hiszem a C++-t 2 óra alatt egyetemi szinten, mert a férjem 2 évig tanulta. Azért még akkor is volt benne újdonság. A vizsgafeladata Bessier görbék 3D megjelenítése volt. 2 óra C++ tanulás után nem nem hiszem, h. megtudná ezt valaki csinálni
2011. jún. 21. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az osztálytársam egy zseni, 3. helyezettet kapott a nemzetközi matematikaversenyen.
2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én országos top 5be benne vagyok az én korosztályomba de a c++-t 2 óra alatt semikképen

Ha már többet ismersz, akkor is egyetemi szinten 2-3hét.

Ha jól akarod.

2011. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit ért valaki "weblapkészítés" alatt. Na meg egyénfüggő is.


Ha egy tök sz@r honlapot akarsz csinálni, akkor kb. egy óra alatt is meglehet, de azt honlapnak se nevezném.

Amúgy pedig tök alap szinten akár hetek alatt.

Profi szinten pedig pedig nagyon-nagyon sok idő.


Én momentán járok weblapkészítő-oktatásra.


Amúgy ezt a C++ 2 óra alatt "megtanulni" az kb. olyan, hogy ismer valaki több programozási nyelvet, és egy béna vizsgán (amit annak se neveznék) át tud menni, ha használhat közben mindent és van kb. 10 féle "vizsgafeladat". Ja, és van rá sok idő megírni.


Valamilyen szinten tudok programozni LOGO-ban, BASIC-ben, Turbo Pascal-ban, C++-ban és assembly-ben. A weblapost jelenleg tanulom. Ha van időm, akkor kb. mindenben tudnék, a kérdés, csak hogy milyen szinten és mennyi idő alatt.


PC-t, mikrokontrollereket (Intel, PIC, Atmega assembly-ben és C-ben) és PLC-ket is programoztam.


Nah... de visszatérve a lényegre: ha ezzel valamit szeretnél keresni is, akkor oktatással együtt pár hónap.

Ha jó akarsz lenni, akkor pár éven intenzíven.


Van olyan ismerősöm, aki fél millát megkeres ezzel. De ő elég profi és már több, mint 10 éve ezt csinálja.

2011. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És hogy valahogy meg tudj belőle élni is, úgy szerintem 2-3 év...
2011. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!