Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van itt egy grafológus vagy...

Van itt egy grafológus vagy kézíráshoz értő ember elemeztetni szeretném a kézírásomat?

Figyelt kérdés
nem szeretnék érte fizetni
2011. jún. 17. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Márpedig aki tényleg az, az pénzért csinálja. De attól fölrakhatnád, meglátjuk, ki mit gondol róla.
2011. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis miért csinálná meg valaki ingyen? Te szoktál dolgozni ingyen ismeretlen embereknek?
2011. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki sok évig tanult, nem csinálja ingyen. Aki elolvasott egyszer egy könyvet és most véleményt mondana, annak nincssok értelme.
2011. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de szerintem lenne képet meg azért nem akarok feltenni mert akkor lesznek egy páran akik belé kötnek meg hasonlók privátba jobb lenne
2011. jún. 17. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el, hogy vki ingyen dolgozzon. Te szoktál?
2011. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
volt már itt gyk-n olyan, aki gyakoroloni akart, mert tanulta ezt és ingyen csinálta
2011. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belékötnek? Ugyan már, akármilyen ronda vagy fura, biztos van benne valami érdekes.
2011. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És egyébként is, itt full anonimitás van, kit érdekel ha belédköt valaki :) A képet pedig tedd fel nyugodtan mert te is jobban jársz!
2011. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én is egy olyan embere gondoltam (h ingyen meg csinálja ) talán gyakorolni akar vagy talán egy könyvet olvasót és így a tanultakat akarja kipróbálni vagy csak vaki úgy szereti szakmáját hogy munka időn kívül is szívesen foglakozik vele amúgy én szerintem (magamból kiindulva) mindenki segített dolgozót már igen szomszédnak idős néninek stb.
2011. jún. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!