Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ki tudnád számolni, mekkora...

Ki tudnád számolni, mekkora erővel, vagy súllyal esett a fejemre az ajtó? :-O Légyszi.

Figyelt kérdés

Minden adat rajta van a képen, de elmondom, adott egy 2m-es ajtó, ami 20kg, nekitámasztva a keretnek alul olyan 3cm lehetett a távolság, én 15°-nak lőttem be. Na és rá merőlegesen ültem a széken, a fejem a földtől 115cm-re van, és az egésztől 90cm távolságra voltam, amikor az a szemét ajtó kidőlt a helyéről és pont a fejemen koppant, tökre fájt :-S


[link]


2011. aug. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biza nagy ütés lehetett mert máskülönben ilyen hülyeséget nem kérdeznél!!
2011. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mér lenne hülyeség, tök kíváncsi vok, valahogy ki lehet számolni biztos a fizikások tudnák de én ahhoz hülye vagyok!
2011. aug. 20. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megadva minden adat. Kéne tudni, hogy a fejjel való érintkezés és a végső deformáció között mennyi idő tellett el.
2011. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát passz, de kevesebb mint 1sec, de ezt nem lehet valahogy a magasság meg a 10m/s2 alapján??
2011. aug. 23. 17:48
 5/5 anonim válasza:
100%
hát figeyelj én úgy 10-15 kg-ra adnám. ami átszámítva összességbe 100-150 N (newton) eléggé fájhatott!
2011. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!