Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Léteznek a párhuzamos, alterna...

Léteznek a párhuzamos, alternatív valóságok? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember aki úgy gondolja ,hogy minden döntésednél egy új valóságot hozol össze így elméletben végtelen sok valóság létezik.
2011. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Vree ***** válasza:
100%
A kérdés gyakran nem az hogy létezik-e vagy sem, hanem hogy mivel járna, ha létezne vagy nem létezne.
2011. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A multiverzum elmélet szerint minden esetben amikor a részecskét leíró hullámfüggvény összeomlik, új uninverzum keletkezik és mi valójában ezek szuperpozíciójában létezünk.
2011. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja xD
2011. aug. 29. 21:11
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehetségesnek minden lehetséges. De szerintem mi emberek 1 dimenzióba mozgunk. Aztán hogy van e több az jó kérdés.

Az idősík mint olyan nem létezik. Minden döntésednek van valami következménye ,ami kiszámíthatatlan. Például most ezt leírtad. Én válaszolok rá és nem megyek ki teát főzni.

Lehet ha nem írsz kimennék és felbuknék a macskában és leforráznám magam. Bemennék az ügyeletre és bekötnék a kezem. ott találkoznék egy szép csajjal és összejönnék vele. Ez így csak egy elméletvolt hogy értsed. De lehet semmi nem történne csak teáznék. A macska se menne arra. Igy ilyen feltételek és véletlenek nélkül időutazás sem lehet szerintem. De ez csak egy vélemény.

2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez így bonyolult de ha időutazni előre nem lehet akkor dimenziót se lehet előre lépni. visszafelé meg hiába mész nem vagy része nem tudsz csinálni semmit.
2011. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Inkább az lenne az érdekes, hogy ha létezik, akkor ezek miféle kapcsolatban állnak egymással?

Kapcsolódnak-e egyáltalán, vagy teljesen függetlenek és mind más?

2011. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a fizikában a húrelmélet pont erről szól, hogy végtelen sok univerzum van
2011. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A húrelmélet arról szól, hogy a részecskéket nem pontszerűnek veszik hanem húroknak, azaz kiterjedt objektumokként kezeli őket.

Alternatív valóságokról szó sincs benne, dimenziószámot azonban megjósol, az eltérő elméletek alapján 26-ot, 10-et és 11-et. A dimenzió viszont nem egyenlő az univerzummal.

2011. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"dimenziószámot azonban megjósol, az eltérő elméletek alapján 26-ot, 10-et és 11-et."


No, ez a jóslás is időtálló lehet. Tehát 26; 10; 11; mindjárt gondoltam volna...

2011. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!