Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » TELCesek! Felfedeztem egy...

TELCesek! Felfedeztem egy érdekes dolgot! Akkik ebben az évben voltak már leírnák h zajlott a prezentációs rész? Ismerősöm volt vizsgázni május környékén.

Figyelt kérdés

...és neki a prezentációs témája a "kultúra amit szeretsz" és "egy általad készített dolog" volt akik augusztusba voltak nekik is ezek közül lehetett választani!!!!! úgy tudom!??

Akkor én októberben szintén erre számítsak?

Akkik ebben az évben voltak már leírnák h zajlott a prezentációs rész? kösz előre is. :DDD


2011. szept. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én át se néztem a prezentációt. Azt se tudtam mi lesz ott. De valami környezetemben lévő szórakozási lehetőség vagy ilyesmit húztam. Nem kell rá parázni nem vészes. Nekem is meglett elsőre.
2011. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akinek jó kommunikációs képességei vannak annak jól is megy :DDD. De én nem mondhatnám ezt magamról. Szóval várom a további válaszokat
2011. szept. 4. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem ezt lehetett.

Kedvenc csatorna és miért, illetve még egy ennél is rosszabb.

Augusztus.

2011. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!