Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Motorblokk hajtókart (acél)...

Motorblokk hajtókart (acél) milyen típusú acélból gyártják és milyen módszerrel hőkezelik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A Pontos összetételét meg nem mondom neked,de igen-igen szívós acélról van szó,és többféle ötvöző fém is jelen van az anyagában,és ha jól tudom kovácsolják is szívóssága további növelésére. A Pontos összetételhez,igen magasan kvalifikált kohászati szaktudású emberke fog tudni neked csak válaszolni,...de én nem vagyok az.
2011. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kell konkrét kémiai összetétel csak, anyag típus még azon belül sem kell pontos csak mondjuk pl.: kúszásálló acél stb. és a hőkezelés érdekelne a legjobban! de azért köszi a segítséget
2011. okt. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!