Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen módszerrel, eljárással...

Milyen módszerrel, eljárással lehet egy fát garantáltan kiszárítani? Gázolajat kell locsolni a tövébe?

Figyelt kérdés

Kérlek itt most hagy ne részletezzem miért van erre szükségem !


Köszönöm


2011. júl. 2. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
A gázolajat nem tudom, de a formalin biztosan kiszárítja.
2011. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Láncfűrész próbáltad?
2011. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Roger Smith ***** válasza:
100%
legegyszerűbb a só! fa méretétől függően 10-20 kiló kell szétszórni a fa alatt!
2011. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy az akinek a kilátását zavarja az a bizonyos fa vagy tuja?
2011. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is próbáltak már ilyet az utcába, mert nagyon allergén fa volt, és én pl majd' megfulladtam a szélben szálló fehér cucctól (nyárfa)... Kb semmivel se tudták kinyírni. Öntöttek alá/törzsébe sót. Belevágtak több helyen, hogy korhadjon el... Próbálták vegyszerekkel is... Ott állt vígan, míg meg nem adták az engedélyt, hogy kivágjuk... Most is küzdünk egy fával, ez hárs, a ház előtt van, és nem tudunk ide állni a kocsival, mert reggelre két réteg ragacsos mézes cucc borítja a kocsit... Nem értem mért nem jó nekik ha ültetünk egy másikat.
2011. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

"Nem értem mért nem jó nekik ha ültetünk egy másikat"


Mert a hivatal hülye! A szomszéd előtt volt egy fa ami rongálta az épületet megengedték hogy kivágja de kötelezték hogy hármat ültessen helyette.az a rész ahova ültetni kellett tíz méter! Épeszű ember az aki tíz méterre 3 fát ültet?Elültették a 3 fát persze hogy egymást bántották!Most egy fa van mert a többit muszály volt kivágni.

2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen, nagyon hülyék... Ahelyett hogy tényleg védenék a környezetet, csak ragaszkodnak pár 50 éves fához, amik már annyira nem is fotoszintetizálnak és/vagy ténylegesen rongálnak.
2011. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
68%
Ne bántsd a fát! Fáj neki... :(
2011. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Meg kell égetni a törzsét csak ne nagyon mert kidőlhet.
2011. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha körben lehántod a kérgét, akkor a fa kiszárad, és elpusztul.
2011. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!