Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudok eljutni itthoni...

Hogyan tudok eljutni itthoni tanulással egy pl. a Fazekasban leadott anyag és elvárás szintjére?

Figyelt kérdés

Tehát itthon mit csináljak, hogy eljussak oda? Gyakoroljak? Mit és hogyan? Mennyit?


18 vagyok. Az iq-m 160, de rossz iskolába mentem és mostanság szembesültem vele, hogy mennyivel le vagyok maradva. Márpedig matek ttk-ra akarok menni tovább. Még van egy évem ezen kívül. Mit csináljak?


2011. nov. 9. 21:26
 1/5 Five Star ***** válasza:
Hawkingnak 160 az IQja, nem neked :) Ha tényleg annyi, akkor nyugi, tanulnod se nagyon kell, és jobb leszel mint egy Fazekasos.
2011. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 160 lenne az IQ-d, akkor tudnád hogy az IQ tesztek nem túl megbízhatóak! Szóval szerintem ezért ezzel seholse vagánykodj!
2011. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagánykodni akartam, csak érzékeltetni a képességeimet ezáltal segíteni a pontos válaszadást. Az első kommentelőnek: az iq tesztek tényleg nem teljesen megbízhatóak, de a mensa-nak egész pontos mérései vannak. Én itt mérettem és ez a szervezet nemzetközileg elismert etalon.
2011. nov. 10. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan 18 eves vagy es a 160-as IQ-ddal a GYK-en kerdezed, hogy mit tanulj hogy eljuss a Fazekas szintjere??????????? Ez valami vicc?


18 evesen, es 160as IQ-val neked haver egyetemi diplomaval a zsebedben kellene kutatni valahol...

2011. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a matekot kérdezed, akkor tudakold meg, milyen feladatgyűjteményt használnak, és csináld meg az elejétől a végéig. Ha nem megy, könyvben megtanulod az odavágó részt. Plusz a tételek, stb., de abban nagy különbség szerintem nem lesz.

(Egy 110-es IQ-jú.)

2011. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!