Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A feleségemet minden megrázza...

A feleségemet minden megrázza az elmúlt 2-3 hétben. Miért?

Figyelt kérdés

De komolyan, statikus elektromosság, kisülés, meg minden. Főleg itthon. Csakhogy ugyanúgy pamut cuccokat hord itthon, ahogy eddig, amíg nem rázta meg semmi, most meg a kilincs, a polc (a fém része), én, a vízcsapból kifolyó víz (!!!), szóval minden megrázza. Nektek nincs ilyen mostanában?

Ja, és az anyósom is így van vele, meg az egyik kolléganőm is. Egyikőjükkel sem egy helyen lakunk, tehát ez nem lehet a magyarázat.

Ha valaki tud, pls segítsen, mert az lesz a vége, hogy egy hosszú vezetékkel kikötöm a zasszonyt a radiátorhoz, hogy le legyen földelve :D


2011. nov. 25. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nefelejtsd el hogy tarsashazakban veszelyes a futotesteket foldelesre hasznalni! :D
2011. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Engem is minden megrázz, ha a piacos „100% pamut” zoknit sikerül felvennem. Tavaly a fogyasztóvédelemnél pont azt a fajtát rakták ki példának, hogy mindössze 2% pamutot tartalmaz. Amúgy meg a földelés nem rossz ötlet :D
2011. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azok a ruhák nem pamutok egyszerűen.A felsőruházat is feltöltődik és áthúz.
2011. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
azért mert jön a tél, az emberek vastagabb ruhát vesznek fel, és ettől feltöltődnek, szinte engem is mindig megráz a csap a suliban amikor kezet akarok mosni
2011. nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bánomisén ***** válasza:
30%

De diló vagy :-D


Nem feszültebb mostanában a zasszony? Nem elektromosan gondoltam, mert azt látom, hogy úgy feszültebb, hanem lelkileg. Nem stresszel valamin? Én akkor szoktam így járni, amikor húzósabb időszakom van.

2011. nov. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 _Jessy_ ***** válasza:
44%
Alsónemű? Sok esetben az szokott "műanyag" lenni, és problémákat okozni. Feltéve, hogy olcsót használ, mert ez esetben biztos, hogy tartalmaz nem természetes anyagot.
2011. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az itthoni melegítői ugyanazok, amik eddig, a pólókba 100% cotton van írva, a bugyiállományát pedig nem cserélte le teljesen nyár óta, úgyhogy nagyjából ugyanazokat a cuccokat veszi fel itthon, mint akkor, amikor még nem volt ilyen jellegű problémája. Lelkileg pedig nem tud semmi jelentős dologról beszámolni, ami ezt indokolná.

Nektek nincs ilyen egyébként mostanában?

2011. nov. 26. 16:17
 8/15 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Másik ötletem a lábbelicsere. Lehet, hogy eddig is volt ez a probléma,csak az előző lábbelije nem szigetelt eléggé ahhoz, hogy megmaradjon benne a töltés. Egyébként olyasmiről még nem hallottam, hogy az ember teste feltöltődne csak úgy a semmitől.
2011. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bánomisén ***** válasza:
72%

Ha már semmi okot nem találunk, marad a levegő... Létezhet, hogy valami miatt a levegőben van több elektromosság és onnan veszi fel a zasszonyka? Akár lakáson belül, akár kívül.

(Ez egyébként számomra is elvetemült gondolat, de semmi okos nem jut már az eszembe.)

2011. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bánomisén ***** válasza:
44%
Ja, és nem, nekem pl. nincs ilyenem mostanában.
2011. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!