Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha van egy üveglap, kb hány...

Ha van egy üveglap, kb hány kilót bír el? Nem tudom hova kellett volna tenni ezt, de valahova kellett.

Figyelt kérdés
egy ajtó bontásakor maradt meg,,dupla üveg, összesen 4 centi vastag,50x180 cm és az egyik üvegben van fémrács.és mindíg attól félek, ha valamit rá teszek, hogy majd eltörik.
2011. dec. 14. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha csak úgy ráteszel vmit nem törik el,kivéve ha nem 50kiló az a dolog..


sztem ezt senki nem tudja neked megmondani...mihez akarod használni?

2011. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

asztalt csináltam belőle

raktam alá pár alátámasztást, és most azon van az xbox,de nem mertem eddíg nagyobb sújt rá rakni

2011. dec. 14. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fémráccsal erősített, akkor pakolhatsz rá nyugodtan.
2011. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj de nem csúnya?mármint a fémrács miatt...1ébként erősek és törni sem fog csak "pókhálósodik" a rács miatt
2011. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem inkáb tetszik, hogy nem teljesen átlátszó, de mégis nagyjából.
2011. dec. 14. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

20-30 kilót sztem simán elbír sőt még többet is...


abból indulok ki h nálunk is ilyenből vannak a lépcsőházban az ablakok és még soha nem tört ki pedig történt erre sok minden

2011. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!