Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mikor hal ki az emberiség?

Mikor hal ki az emberiség?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
2500
2009. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Ez közvélemény-kutatás?


Szerintem soha.

Olvass Bibliát. :))

2009. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem soká...
2009. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem még 3000 után is lesz emberiség és nagyon meg fognak mosolyogni minket mai embereket!
2009. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól vigyázunk a bolygónkra, kihúzhatjuk addig, amig képesek leszünk átjutni más bolygókra, és szép fokozatosan áttelepülve megmenekülünk. Persze nem mi, hanem a késői utódok. (így gondolom)
2009. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudni mit hoz a sors, de nagyon borzasztó belegondolni,hogy úgy ahogy már mi most az 1800as évekre tekintünk,úgy fognak ránk is..mi is csak a múlt leszünk. egy a sok közül :S.Szerintem is Amerika azért siet ennyire az űr kutatással. Mert látják,hogy nagyon nagy bajok lesznek a földön. És vagy keresnek átmeneti bolygót,vagy egy űrbeli anyahajót,amely önellátó lesz több száz fős ember kolóniára...Aztán majd szépen minden országnak lesznek anyahajói..kitelepülünk az űrbe. ezáltal a föld majd nem lesz olyan zsúfolt. Hiszen törnek majd ki járványok,háborúk...és megtizedelik az emberiséget. xD kicsit elvonatkoztattam a kérdéstől nemde? De ettől ne pontozzatok le :D
2009. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha így szennyezzük a Természetet előbb-utóbb kihal az emberiség is.
2009. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
95%
egyenlőre túlszaporulat van.
2009. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Én remélem,hogy a fiatalabb korosztály, és annak gyerekei,majd az unokák már úgy fognak élni,hogy vigyáznak a földünkre.A tudomány napról napra fejlődik,ki lehet találni majd olyan technikákat,melyek nem teszik tönkre a természetet,megfelelően tudnak majd gondoskodni az állatokról,mert az egyensúly fenntartásához ők is kellenek,megmaradnak a zöldterületek,és élhetőbb földet biztosítanak.Szomorú,hogy mindenki a "menekülés" lehetőségén gondolkodik.Én remélem,hogy leendő tudósaink, kutatóink találnak megoldást arra,hogy bolygónkat meg lehessen menteni az emberiség számára.Emberek csak a földön élnek, más bolygókon csak találgatunk,hogy kik élhetnek.Amennyiben el kell hagynunk majd a földet, más bolygón is emberek maradhatunk?
2009. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy a jövőben nem szennyezük a környezetet. egyetértek.
2009. máj. 20. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!