Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egyre többször hallani a...

Egyre többször hallani a kijelentést: Semmi para, ha tönkrevágtuk a Földet, fölkerekedünk és máshová költözik az emberiség. Végiggondolta már valaki ennek a forgatókönyvét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Sohasem hallottam még.
2010. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Tulajdonképpen milyen hasznos választ vársz erre a kérdésre?


Igen, végiggondoltam -> X év alatt kifejlesztünk egy űrhajót, és irány a Mars.


Nem, nem gondoltam végig -> egyszerűen nem veszlek komolyan.


Szerintem egyik válasz sem valami hasznos...

2010. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Mivel tudnánk mi tönkrevágni a Földet? Ne nevettesd már ki magad! A bolygónk egy önmegújító rendszer. Maximum azt befolyásoljuk, hogy az ember nélkül is elkerülhetetlen jégkorszak egy kicsit előbb következik be. Szóval nem a Földet kell óvni (ő tud magára vigyázni), hanem magunkat. Viszont, ha már elkerülhetetlen lenne a dolog, és van megfelelő technikai háttér, irány egy másik bolygó. Részemről akár fel is robbanhat az egész...
2010. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen a legtöbb ember menekül a problémák elől belesz.arik az egészbe aztán tovább áll. Mert kitakarítani már nem esik jól...

Undorító hozzáállás!


Szerintem hülyeség ez a kijelentés, hiszen jelenleg abszolút nem tartunk ott, hogy csak úgy mindenki elköltözzön. Na meg hova? Illetve ott megint ki kell építeni mindent, hogy ilyen életünk lehessen, amilyen most.


Nem tudom lehetséges lesz-e valaha ez a... álmos vagyok, nem találom a szavakat. Szóval, hogy átugrani "egy másik Földre". Én erre nem alapoznék inkább most kellene cselekedni amíg míg lehet. Ez a Föld itt van az biztos, de hogy lesz-e helyette másik az bizonytalan.

2010. márc. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
00:39 te hol élsz? mert lehet h a föld egy önmegujito rendszer de minden rendszert tönkre lehet vágni és ha szétnézel egészen azon vagyunk...sok faj veszélyben,nincs ivo viz,palackozott levegö kell,savas esö...és nézz utána sok helyre le van irva h MI mivel vágjuk tönkre...meg am sztem ha most ki van mindenki akadva h drága az élet akk ott mijen lenne?:P...mert gondolom meg kéne fizetni h megteremtsék a létezéshez szükséges cuccokat...
2010. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
71%
...a jégkorszakig is jó lenne élhetőnek tartani nem?:D
2010. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
meg tudna a föld újulni.. 1-2 millió év alatt persze. de előbb a vírusnak ki kell halnia, az emberiségnek.
2010. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

08:42

Nem olvastam végig a hülyeséged. A Föld érzi, hogy nincs minden rendben. Ezért szaporodnak például a természeti katasztrófák. DE ahogy lehúzza a rolót, és bekövetkezik a jégkorszak, amit csak a mi kedvünkért hoz előre, a légkör szinte azonnal kitisztul, és nagyjából néhány ezer év alatt újra rendben lesz minden, akkor már emberek nélkül. Tehát, mint mondtam néhány homo sapiens sapiens nem fog kiszúrni vele, keményebb dolgokat is túl élt már. Ebben a történetben nem a bolygónkat, hanem magunkat tehetjük lapátra.

2010. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Abban igazad van, hogy minden rendszert haza lehet vágni, de mi erre elvileg még nem vagyunk képesek. Amíg a mag mozgásban van, és ezáltal védi a bolygót egy erős mágneses mező, addig kék barátunknak nincs oka félelemre.


Amíg ez nem változik addig minden meg fog újulni. És ezt nem befolyásolja néhány műanyag táska, tehén büfi, vagy némi kipufogógáz.

2010. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

09:33

Ez egy természetes folyamat, ha jól tudom már négyszer előfordult a Föld történetében. És akkor hol volt az ember? Sehol! Tény, hogy most egy jóideig nem kéne újra bekövetkeznie, de az emberek már csak ilyenek... Viszont ez nem fogja elpusztítani a planétát, maximum csak mindet!!! Inkább örülnétek neki, hogy milyen tudatos helyen élünk, ami ha kell kiirtja a felelőtlen lakóit.

2010. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!