Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ózon készítés házilag, hogyan...

Ózon készítés házilag, hogyan lehet (Tesla tekercs)?

Figyelt kérdés
Hogyan készíthetek Tesla tekercset házilag, és mivel vezethetem bele vízbe az ózont, amit generál?
2012. jan. 20. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Most valójában mi a kérdés?


Akvarisztikai ozonizátort akarsz csinálni, vagy masszázsmedencéhez kell, vagy mihez? Mert ilyeneket készen is lehet kapni.

2012. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem masszázshoz kell :)

víztisztításhoz, de ha lehet megpróbálnám elkészíteni házilag, mert így olcsóbb lenne

2012. jan. 24. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor az oroszoknak gyártott hajókon voltak ilyenek (ivóvíz előállítására használták). Láttam is egyszer ilyet működés közben. De azt, hogy pontosan milyen volt a felépítése azt már nem tudom.
2012. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy előtte a levegőt, mielőtt a kisülési térbe vezették volna lehűtötték (ha jól emlékszem -40 fokra), hogy a páratartalom kicsapódjon belőle, mert a levegőnek száraznak kellett lennie.
2012. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!