Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mire lesz jó egy átlag emberne...

Mire lesz jó egy átlag embernek, ha tudja ezeket?

Figyelt kérdés

Mikor fog egy átlag ember a való életben abszolút érték függvényt használni?

Mikor lesz szüksége az egyes regények szereplőire?

Mikor lesz szüksége arra, hogy kiszámolja, hogy hány N erő szükséges ehhez meg ahhoz?

Mikor lesz szüksége az atom felépítésére?

Mikor lesz szükség arra, hogy állítólag miből áll a Föld magja?


2012. jan. 24. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim válasza:
78%
pl ha a gyereke meg kérdi :)
2012. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 A kérdező kommentje:

Azért kell ezt tudni, hogy hátha megkérdezi a gyerek?

Ennyi erővel azt is megkérdezheti, hogy Chuck Norris irtotta-e ki a dinoszauruszokat. :)

Hisz még az is lehet, hogy ő volt. :D

2012. jan. 24. 20:04
 3/96 fúróferkó ***** válasza:
78%

Ara lesz jó ,ha majd nem átlagember akarsz lenni,ezeket az alapokat használod.

Amikor a villamosenergia ipari technikum 2.osztályába jártam,mechanika órán hidat kellett méretezni mindenféle eqvatoriális inercia nyomaték,másodrendű nyomaték,és hasonló ökörségekkel.

Minek ez nekem?

Elérkezett a 4. osztály és a transzformátorház réz gyűjtősínjeit ugyanezekkel képletekkel számoltuk.

2012. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező, képzel, aki a számítógépedet, házadat tervezte, tudta, hogy milyen egy abszolút érték függvény, ismerte a fizikát, nagy valószínűséggel tudta, hogy milyen egy atom, miből áll a Föld magja.

Amúgy talán az utcaseprő az egyetlen, akinek ezt nem kell tudnia. Képzeld, még a fodrászok is ismerik a kémiát.

2012. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
90%

Ezt már számtalanszor, rengeteg kérdésnél, ezért csak röviden összefoglalom.


Nem azért tanítják, hogy kicsesszenek azokkal, akik teljesen seggek akarnak maradni (gyk. neked), hanem azoknak, akik olyan irányba akarnak továbbtanulni, adjanak egy alapot.

2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:
Utolsó, már elnézést, de tudományos bizonyíték nincs arra, hogy miből áll a Föld magja. De azért köszönöm a nyers, lenéző véleményedet.
2012. jan. 24. 20:09
 7/96 Gugu Gabor ***** válasza:
80%

Nos nem tudom hogy egy átlag embernek mi szüksége van rá, de

1 Létezik olyan hogy általános műveltség.. és állítólag az emberek kíváncsiak.

2 Ezen túl elvárható hogy a gyerekek már 6 évesen el tudják dönteni hogy autószerelők, vagy programozó matematikusok, esetleg orvosok mert akkor a fölösleges tanulástól meg lehet kímélni őket.

2012. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
93%

"Utolsó, már elnézést, de tudományos bizonyíték nincs arra, hogy miből áll a Föld magja."


Hogyne volna. Nem hasraütéses alapon megy a dolog.


"De azért köszönöm a nyers, lenéző véleményedet."


Nagyon szívesen!

2012. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:
Tévedsz, ennek utánajártam, feltételezés van, bizonyíték még nincsen!
2012. jan. 24. 20:24
 10/96 anonim válasza:
100%
az hogy hány N erőre van szükség az pl nekem kell mert statikus szeretnék lenni! :D :P
2012. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!