Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan építhetnék a legegyszer...

Hogyan építhetnék a legegyszerűbben és legolcsóbban olyan rakétát ami nem a 'water rocket' és meg lehet hajtani vele egy bringát pár másodpercre?

Figyelt kérdés
???

2012. jan. 29. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A préri farkas tudja.A kengyelfutó gyalog kakukk ellenfele.Mert láttam neki ilyesmit.
2012. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veszel egy ilyet és rászereled: [link]
2012. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez elég Darwin-díjas ötletnek tűnik...
2012. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rakétát? egy belső égésű motor gazdaságosabb lenne
2012. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak hülyéskedésből, de komolyan :DDD persze szóval csak hülyéskedésből de komolyan kérdezem. ááá ezt nem lehet magyarul leírni D:
2012. jan. 29. 11:54
 6/10 PótPápuaPuapó ***** válasza:

Arra nem elég, hogy meghajtson egy bringát, de legalább hangos:


Vegyél elő egy dunsztosüveget. Önts bele egy kevés sebbenzint vagy tiszta szeszt! Tedd rá a fedőt, rázd fel jól, hogy az elpárolgott benzin összekeveredjen a levegővel! Szúrd ki a fedőt egy csavarhúzóval, és gyújtsd meg a tetejét!


Tök jó hangja van, ami lelkesíteni fog, miközben tekered a bringát...

2012. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hhaaaa :DDD najó inkább enlnézek valami pirotechnikai oldalra mert nem vesztek komolyan xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 30. 06:52
 8/10 PótPápuaPuapó ***** válasza:

Na várj, te a kérdésedet komolyan gondoltad? Mert én pl azt hittem, hogy te is hülyéskedsz.


De én azért a helyedben óvatos lennék azokkal a pirotechnikai eszközökkel...

2012. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha tudnád miket csináltam már :D persze biztonság az első, egyszerűen csak egy kis löket kéne, mi ebben olyan nagy szám. amikor ki akartam vágni egy tóbol jeget és belemászni akkor is az első 10komment az volt hogy meg fogok halni :D amikor ez tök átlagos bizonyos helyeken. ez a hátránya ennek az oldalnak. nem hétköznapi kérdésekre értelmetlen válaszokat kapsz.
2012. jan. 31. 18:35
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Egy tűzoltó-készülékkel. A CO2 vagy nitrogénes a legjobb. Csövét hátrairányítani és hadd szóljon. Csak ne álljon mögéd senki, mert enyhén deres lesz a szemöldöke, és ha megtörli az orrát, letörik.

Falrengető gyorsulásra ne számíts, arra elég, hogy elinduljon és ne dőlj el. :)

A technikai megvalósítást már meghagyom saját örömödre.

2013. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!