Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Asztrálutazásról (testen...

Asztrálutazásról (testen kívüli élmény) milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Műtős orvost kérdezz. Lesz neki... ha nem is saját.
2008. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen csak a filmekben van, nézd meg a Bűbájos Boszorkák valamelyik részét!
2008. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen nem csak filmekben van.

Egyik ismerősöm látta magát kívülről ahogy alszik éjszaka.

2008. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalatom nincs, de elolvastam Michael Newton: lelkünk útja I és II c. könyvét, ami a testen kívüli létünkről szól. Én mindig is szkeptikus voltam, de ez a könyv meggyúzött arról, hogy igenis van élet a halál után. Innen talán még le is tudod tölteni: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tade ***** válasza:
48%
szia. Tudatosan meg nem leptem ki a testemen kivul, de mar almodtam, hogy egy fogorvosi szekben ulok, egy elhagyatott korhazban es egy orvos egyenkent huzza ki a fogam, es en vegignezem magmat. Vagy almodtam azt is, hogy mellkason lott a baratom es envegignezem a halalomat....eleg fura erzes amugy meg igy alomban is, de azt nem tudom, hogy ha valaki tudatosan meditacioval lep ki a testebol, az milyen.....
2008. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Álmodni elég könnyen lehet ilyet. Álomban sokszor "jár" testen kívül az ember.
2008. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nos, Richard Webster-nek van egy könyve, "Asztrálutazás" címmel, elég sok módszerrel a testelhagyásra... Valóban olyanra lettem volna kiváncsi, akinek ez már sikerült, és nap-mint nap gyakorolja ezt a tevékenységet. Aki ebben nem hisz, csupán azért van, mert nuku tapasztalattal rendelkezik ezen a téren. De ettel semmi gond nincs, jogában áll nem hinni ezekben. Viszont az is lehet, hogy sose ismeri meg az életének egy hihetetlenül csodás részét, és ennyi jó és érdekes dologból marad ki! Mindenesetre köszi a válaszokat!
2008. máj. 3. 12:17
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
www.daath.hu - egy másik megközelítésből.
2008. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem semmi.
2008. máj. 3. 17:53
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
lelekvandor.hu - olyan általánossággal beszélnek arról, hogy, hja, ma is kiléptem, mintha csak az időjárásról számolnának be..:D bettos találsz ott kedvedre valót :)
2009. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!