Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valakinek ötlet, mi a megfejtés?

Valakinek ötlet, mi a megfejtés?

Figyelt kérdés
0. Január 1-jén a második versenynapon pontosan három óra 58, 13 másodperc alatt teljesítette a távot a 21-es sorszámú versenyző, aki 34 éves és május ötödik napján a 89-es pályán kvalifikált a versenyre. Eredményével (egy) 144 éves rekordot döntött meg. Jutalma (egy) 233 g súlyú aranyérem lett. A versenyen 3 ország 77 sportolója indult.
2012. aug. 13. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fibonacci-sor.
2012. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ezt a kérdést már előtte is felraktad, és egyből kitalálták. Gondolj ki egy jobbat! :D
2012. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
már csak a feladat kérdését nem tudjuk.
2012. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy mit kérdeznék, akkor azt, hogy mekkora volt az arany térfogata, más nem jut eszembe kérdésnek.
2012. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy feltettem, de oda fölösleges sorokat írtam. Ehhez nincs kérdés, aki tudja a matekot (mint az 1. válaszoló) az úgyis rájön kérdés nélkül.
2012. aug. 14. 11:45
 6/19 anonim ***** válasza:
tudod a választ, s most csak vagánykodni akartál vele? Ez fájt :)))
2012. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kérdező én ismerem a fibonacci sort, de még mindig nem értem mi a kérdés, és miért a fibonacci sor a válasz. Vagy ez egy ilyen általános iskolás játék, hogy nézd itt egy szöveg, amibe a számok a fibonacci sor tagjai?
2012. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell mindjárt betámadni. Ha neked általános iskolás akkor legyen az. Nem tudom felfogni, hogy miért támad mindig mindenki mindenkit. Ennyi barmot! Nagy az Isten állatkertje látom itt is.
2012. aug. 14. 18:07
 9/19 anonim ***** válasza:

De nem veszed észre, hogy az egyetlen barom aki itt van, az csak te vagy? Feladtál egy feladatot, amit ügyesen felvezettél, de nem raktad fel a kérdést.


Akkor itt egy feladat, old meg:

Pistikének van két almája. Kap az anyjátol négyet. A piacon eladja a felét. Kap az apjától kilencet. Mariskának ad ötöt.

2012. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Miért kellene kérdést feltenni? Nem érted?
2012. aug. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!